• Reklam

Eşine Tasma Takıp Markette Gezdirdi

Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles kenti yakınlarındaki Erewhon'da bulunan süper markete giren kadın ve erkek herkesi şoke etti. Süper markete giren bir kadının boynuna tasma takılı bir adamla birlikte dolaşması sosyal medyada viral oldu.

Reklam
Reklam
Eşine Tasma Takıp Markette Gezdirdi
20 Ekim 2020 - 15:10
Reklam

"Grinin Elli Tonu" kitabında yer alan fantazilerin biri bu kez Los Angeles kentinde gerçek oldu. Cinsel fantezilerini halka açık bir şekilde sergileyen kadın, eşini bir alışveriş merkezinin içinde tasma taktı. Adam, itaatkâr kişi rolünü oynadığı için sözde bir BDSM köpek tasması ile gezdi.

Sağlıklı gıdalar satan bir dükkanda çekilen fotoğraf, “Erewhon’da bugün çekildi” notuyla Twitter’da paylaşıldı ve fotoğraf 10 binin üzerinde beğeni aldı.

Erewhon, organik, yerel ve sürdürülebilir gıda ürünleri satan lüks, sağlıklı gıda mağazası olarak tanınıyor. Mağazada bulunan diğer müşteriler ise siyah mini etek ve çizme giyen kadınla ve peşinden tasmayla dört ayak üzerinde gelen partnerini gördüklerinde muhtemelen biraz şaşırdı.

Görüntülerden kısa süre sonra gizemli kadının kimliği de ortaya çıktı. Kendisine “Sahibe Lark” adını veren kadın Daily Dot’a konuşarak “Yalnızca biraz meyve suyu almak istemiştim. Kölem ve arkadaşlarımla birlikte dışarıda video çekiyor ve alışveriş yapıyordum. Sonra Erewhon’da durduk. Çok sayıda kamera ve ilgi üzerimizdeydi” dedi.

Benzer bir olay geçen sene Londra’da yaşandı. Geçen yıl kölesi olan bir adamla Londra’nın kalabalk tren istasyonunda yürüdüğü başka videoları da ortaya çıktı. Kimliği açıklanmayan adam, siyah giysileri içinde ve dört ayak üzerinde emekleyerek ilerlerken üzerinde “Bayan Foxx için deneme süresinde” yazan bir tabela taşıyordu.

Dutty Boukmann adlı bir kullanıcı manzarayı videoya çekti ve “Bu kimin babası?” notuyla sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde yolcuların ve istasyon çalışanlarının şaşkınlık dolu bakışları dikkat çekti. Yolculuk boyunca Bayan Foxx, kölesinin zincirini boynundan tutmayı sürdürdü. Ayrıca görüntülerde Bayan Foxx’un yüksek topuklu ayakkabılar ve kısa deri eteği ile polislerle sohbet etmesi de dikkatlerden kaçmadı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com