Evanjelist Rahip: İsa Yaşasaydı Eşeğe Binmezdi

Evanjelist Rahip: İsa Yaşasaydı Eşeğe Binmezdi

Amerika Birleşik Devletleri'nde televizyondan vaaz veren Evanjelist bir din adamı, özel jet alabilmek için takipçilerinden 54 milyon dolar istedi. Jesse Duplantis adlı din adamı "Eğer İsa bugün fiziksel olarak dünyada olsaydı onun eşeğe binmeyeceğine gerçekten inanıyorum" dedi.

30 Mayıs 2018 - 17:26

ABD'de televizyondan vaaz veren Evanjelist bir din adamı, özel jet alabilmek için takipçilerinden 54 milyon dolar istedi. Jesse Duplantis adlı din adamı "Eğer İsa bugün fiziksel olarak dünyada olsaydı onun eşeğe binmeyeceğine gerçekten inanıyorum" dedi.

ABD'nin Lousiana eyaletinde yaşayan ve televizyondan vaaz veren (tele-vaiz) 68 yaşındaki Evanjelist din adamı takipçilerinden kendisine bağış yapmalarını istedi.

Duyurusunu resmi internet sitesinde yayımladığı videoyla gerçekleştiren Duplantis'in istediği 54 milyon dolarlık bağışın gerekçesi ise oldukça ilginç.

Duplantis bu parayı 'Dassault Falcon 7X' modeli bir özel jet almak için istiyor.

'HAYATIM BOYUNCA 3 FARKLI JETİM OLDU'

"Hayatım boyunca 3 farklı jetim oldu ve onları Tanrı için kullandım" diyen Duplantis "Şimdi bazı insanlar vaizlerin jetleri olmaması gerektiğine inanıyor. Ben ise gerçekten vaizlerin bu müjdeyi dünyaya vaaz etmeleri için her müsait sesi, her müsait yolu kullanması gerektiğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Geyik Avcısına Bambi İzleme Cezası
Geyik Avcısına Bambi İzleme Cezası
Judge delays sentencing Flynn after rebuke: 'Arguably, you sold your country out!'
Judge delays sentencing Flynn after rebuke: 'Arguably, you sold your...