Facebook'ta Viral Olan Chicago Polisi

Amerika Birleşik Devletleri'nin Illinois eyaletine bağlı Chicago kentinde bir videoya takılan kavşakta görevli Polis memuru Steve Losacco'nın çocuklarla olan diyaloğu sosyal medyada 3 saatte 1 milyon izlenme aldı.

Reklam
Facebook'ta Viral Olan Chicago Polisi
14 Kasım 2019 - 17:26
Reklam

Evinden sokağı çeken Brandon Wilson kavşakta bekleyen Polis memurunun çocukları selamlaması dikkatini çekti. Uptown kavşağında Yaya geçidinden geçen çocuklarla tokalaşan Polis Memuru Steve Losacco "Polisler kötü insan değiller. Benimde bir kalbim var. Çocukları seviyorum." dedi. 

“Nefretin tersine çevrilmesinde hepimizin rol oynayacağını düşünüyorum." diyen Polis Memuru Losacco "Çocukların ırkı, oryantasyonu veya cinsiyeti hakkında yorum yapmak doğru değil. Çocukların hepsi saf ve temiz. Çocuklar genelde polisleri severler ama bazen yanlış diye düşündükleri olaylar olabilir. Ben samimiyetle çocuklara dokunuyorum." dedi.

Aslında ben böyle bir görüntü çekilmesi için bunu yapmadım. Hatta görüntülenmek dahi istemiyorum. Ama böyle güzel bir video ile gelmek mesleğim adına memnun oldum." şeklinde konuştu. 

Brandon Wilson ise Özellikle sosyal medyayı olumlu bir şekilde kullanmaya karar verirsek, o zaman dünyayı değiştirebiliriz." ifadelerini kullandı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam