Fahrettin Altun'dan ABD'ye FETÖ Uyarısı

Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Amerikan halkının ödediği vergilerin nereye gittiği ve FETÖ'nün planları hakkında bir video paylaştı. Düzenlenen bir sistemle FETÖ'nün okullarına aktarılan paralardan ve Amerika Birleşik Devletleri'ni kavrayan örgütten bahsedilen Altun, "Dikkat edin; her yerdeler" uyarısında bulundu.

Fahrettin Altun'dan ABD'ye FETÖ Uyarısı
22 Eylül 2019 - 20:55

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

Altun, tüm dünya için bir tehdit olan FETÖ'nün ABD'de Amerikan halkının vergilerinin aktarıldığı sözleşmeli (charter) okullar ve sistemi manipüle ettiği yasa dışı yöntemler aracılığıyla karanlık faaliyetlerini sürdürdüğünü anlatan İngilizce bir video paylaştı.

Fahrettin Altun, mesajında, "Sevgili Amerikalılar! FETÖ'nün yalnızca Türkiye'nin bir problemi olduğuna inanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu şer örgüt, Amerikan vergi mükelleflerinin ödediği vergileri zimmetine geçirdiğinden beri sizin de çok büyük bir sorununuz. Dikkat edin; her yerdeler!" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum