• Reklam

First Lady'nin Tarzı, Sosyal Medyayı İkiye Böldü

First Lady Jill Bıden'ın geçenlerde giydiği siyah ceket, diz üstü siyah etek ve desenli çorap kombinasyonu, sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kesim, bunları giymek için çok yaşlı olduğunu söylerken, diğer kesim 'kıskanıyorsunuz' şeklinde karşılık verdi.

Reklam
First Lady'nin Tarzı, Sosyal Medyayı İkiye Böldü
07 Nisan 2021 - 16:00
  • Reklam
First Lady Jill Biden'ın kıyafet seçimi ve tarzı ABD sosyal medyasını karıştırdı. Geçtiğimiz perşembe günü California'dan Washington D.C.'ye dönüşte uçaktan inerken görüntülenen 69 yaşındaki First Lady; siyah ceket, diz üstü siyah etek ve desenli çorap seçimiyle eleştirilere maruz kaldı.  

Kimileri Biden'ın kıyafet seçimlerini ucuz ve utanç verici olarak nitelerken, kimileri ise üzerindekileri gayet iyi taşıdığını söyledi.

En çok da desenli çorapları hedef olurken "Jill B muhtemelen tatilleri karıştırdı. Cadılar Bayramı'nda olduğumuzu düşünüyor olmalı. O kaç yaşında, 70 falan mı? Her ne olursa olsun file çorap ve stilettolar için çok yaşlı. Tanrım, Madonna'nın büyükannesine benziyor." yorumları öne çıktı.

Firsy Lady'nin destekçileri ise onu yalnız bırakmadı. "Jill Biden desenli çorap giydi, file çorap değil. Ancak muhafazakarlar aklını kaybetti. Ivanka bunları her zaman giyerdi. Melania'nın neler yaptığına hiç başlamayalım bile. Jill Biden mükemmel biri ve onu kıskanıyorsunuz." cevabı geldi.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com