• Reklam
Reklam

Flaş iddia: İbrahim Tatlıses'e pahalı hediye!

ABONE OLİbrahim Tatlıses'in, Ekim 2020'den itibaren Star TV'de ekranlara gelen şovunun yayından

Reklam
Flaş iddia: İbrahim Tatlıses'e pahalı hediye!
12 Mart 2021 - 09:26
  • Reklam
ABONE OL

İbrahim Tatlıses'in, Ekim 2020'den itibaren Star TV'de ekranlara gelen şovunun yayından kaldırılacağı haberlerinin ardından yeni bir iddia daha ortaya atıldı.


Müzik yapımcısı Polat Yağcı, "Final iddiaları tamamıyla yalan. Çekimlere devam ediyoruz" diyerek, 'İbo Show' programının devam edeceğini duyurdu.


750 BİN TL'LİK HEDİYE!

'2. Sayfa'nın Instagram hesabında yer alan habere göre; Star TV, final haberleri sonrası programını uzattığı İbrahim Tatlıses'e 750 bin TL'lik bir cip hediye etti.


MAHMUT TUNCER'DEN TATLISES İTİRAFI

Türkücü Mahmut Tuncer'in, 'İbo Show'a katılıp katılmayacağı ve ikili arasında yaşanan küslükteki son durum merak konusu olmuştu. Tuncer, geçtiğimiz ay katıldığı bir programda, eski dostu hakkında ilk kez konuşmuştu.


Daha sonra 'Söylemezsem Olmaz' programına katılan Tuncer,"Hem bir izleyici olarak hem meslektaş olarak, İbrahim Tatlıses’in şu an televizyonda olmasını nasıl buluyorsun?” sorusuna, "İyi buluyorum ama baştan pazarlık edeyim, ben şu anda görüşmüyorum ve konuşmuyorum. Her şeyden önce yapmış olduğu program kendisi için moral olarak çok iyi” yanıtını vermişti.


İbrahim Tatlıses hakkında yaptığı açıklamalar devam eden ünlü türkücü, "Ben çok kırıldım, daha önce hastanede ufak bir ameliyat geçirdim. Biz, kendisi hastanedeyken 15 gün hastaneden çıkmadık. Ben mesela ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki geçmiş olsun" ifadelerini kullanmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com