• Reklam
Reklam

Florida'da, Aksiyon Dolu Polis Takibi!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde, polis otosunu çalan hırsızla polis arasında bol aksiyonlu ve heyecan dolu bir kovalamaca yaşandı. O anlar havadan an be an görüntülendi.

Reklam
08 Mayıs 2021 - 15:17
  • Reklam
ABD Florida'da polis otosunu çalan bir hırsızı takip eden polisler, önce onun kullandığı araca çarptı. Ardından, yoldan çıkarak ormanlık alana giren araçtaki hırsız köşeye sıkıştı.

Fakat teslim olmaya niyeti olmayan hırsız becerikli çıktı ve bu defa da başka bir polis aracına atlayıp ikinci kez kaçmayı başardı. Polisin "araçtan in" uyarısına kulak asmadan yoluna devam etti.

Film gibi aksiyonda, aracın lastikleri patlayınca, yakalandı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Luis
    1 ay önce
    Bu, 2 yılı aşkın bir süredir katılmaya çalıştığım ancak do***dırıcıların birkaç kez benden para aldığı yeni dünya düzeni İlluminati'ye nihayet nasıl katıldığıma dair tanıklığım. Uzun süredir Illuminati'ye katılmayı araştırıyorum, ancak do***dırıcılar bu yılın başlarına kadar çevrimiçi olarak kardeşliğe katılmama yardımcı o*** Lord Morgan ile tanıştığımda ve bankama 1.000.000 ABD doları tutarında bir ödeme aldığımda paramı almaya devam ediyor. çevrimiçi başlama ritüelimden hemen sonra hesap açacağım ve ayrıca aylık 55.000 ABD doları kazanacağım, çok mutluyum! Ve Lord Morgan'ın iyi işini yaymaya söz verin. Yeni dünya düzeni Illuminati'ye bugün katılmakla ilgileniyorsanız, katılmanıza yardımcı olmak adına tüm paranızı a*** do***dırıcıları kabul etmek yerine Lord Morgan ile iletişime geçin, Lord Morgan ile iletişime geçin E-posta: [email protected] veya 12024433754
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com