• Reklam
Reklam

Florida'da Hakime Araçla saldırı

New York federal yargıç Sandra Feuerstein, Florida Boca Raton'da bir kaldırımda yürürken, bir araç çarptı. Sürücü, hakimi aracın altında metrelerce sürükledi.

Reklam
Florida'da Hakime Araçla saldırı
12 Nisan 2021 - 03:57
  • Reklam
Florida'da tatil yaptığı anlaşılan 75 yaşındaki Feuerstein, Cuma günü sabah sahile yakın bir kaldırımda yürüken, hızla gelen aracın altında kaldı.  
Ambulans ile hastaneye kaldırılan hakim Feuerstein, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kendisine çarpıp kaçan 23 yaşındaki Nastasia Snape kısa sürede Polis ekiplerince gözaltına alındı.

Gözaltına alınırken uyuşturucunun etkisinde olan kadın sürücü kendisinin Harry Potter olduğu söyledi.
Snape, ambulansa yerleştirildikten sonra "çığlık atarak sağlık görevlilerine karşı direnenince ilaç verilerek uyutularak hastaneye kaldırıldı.Snape, internetteki hapishane kayıtlarına göre, geçtiğimiz Pazar günü 20.000 dolarlık bir bono ile Palm Beach İlçe Hapishanesinden serbest bırakıldığı öğrenildi.

Uzun süredir Nassau County, New York, bölge mahkemesi yargıcı ve New York Yüksek Mahkeme yargıcı olan Feuerstein, 2003 yılında eski Başkan George W. Bush tarafından federal hakimliğe atandı ve Central Islip'te New York'un Doğu Bölgesi'nde yargıç olarak görev yapıyordu. 

Öldüğü sırada Feuerstein, eski bir New York Polis Departmanı memurunun, görüşmediği kocasını öldürmesi için bir tetikçiyi işe almakla suçlandığı yüksek profilli bir kiralık cinayet davasına başkanlık ediyordu. Feuerstein'ın ölümünün davayı nasıl etkileyeceği belli değil.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com