• Reklam

Floridalı Türk Aslı'nın Maskesi Ödül Aldı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletine bağlı Vero Beach kentinde yaşayan Türk kasiyer Aslı Mühürhancı Knowles, 'şeffaf maske' duyarlılığı için altın madalya ile ödüllendirildi.

Reklam
Floridalı Türk Aslı'nın Maskesi Ödül Aldı
16 Ağustos 2020 - 18:28 - Güncelleme: 16 Ağustos 2020 - 21:52
  • Reklam

Aslı Mühürhancı Knowles, geçen ay sosyal medya hesabından, "İş yerinde gülümsemek için şeffaf maske takalım" önerisini paylaştı. Hollywood oyuncusu John Krasinski, kişisel sosyal medya hesabından bu paylaşımı destekleyince öneri, ülkede yankı uyandırdı. Knowles'ın yöneticileri de onu "Kovid-19 salgını sürecinde en duyarlı personel" seçerek ödül verdi.

Aslı Mühürhancı sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda "Bugün, Publix'in kurucusu George Jenkins'in altın para ödülünü Bölge Müdürümüzden aldım. Destekleri için herkese teşekkür ederim!
Bu ödül, Publix kültürünü gerçekten benimseyen ve tıpkı George'un yapacağı gibi birinci sınıf hizmet sunan ortağı temsil ediyor. Bu ödülü almak, oldukça özel ve özel bir şey yaptığınız anlamına geliyor. Oluşturduğum farkındalık nedeniyle çok destek aldım ama bu ödül benim için çok değerli" dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com