Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu: Genel Kurul için 72...

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu: Genel Kurul için 72 kişiyi göreve davet ettik

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, ''Galatasaray Genel Kurulu'nu 72 kişilik göreve davet ettik. Galatasaray'ın Mayıs ayında sunacağımız listede yıllarını dolduramayan kişiler de olacak'' dedi.

05 Nisan 2018 - 19:30

Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, yönetim kurulu aday listesi ile çalışmaları hakkında basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen basın toplantısına yönetimde yer alan 7 ismin yanı sıra Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası Sinan Kılıç da yer aldı.

Mayıs ayında yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi başkanlığa adaylığını açıklayan Fatinoğlu, İstanbul Yenibosna'da bir otelde düzenlediği basın toplantısında, ''Resmi olarak olmasa da Ocak ayında seçilen başkan Mustafa Cengiz'in söz verdiği gibi Mayıs ayında seçim kararı alacağı inancımız tam. Biz yaklaşık 2 yıl evvel 'Galatasaray nasıl kurtulur' ile ilgili yaptığımız çalışma ile Galatasaray Genel Kurulu'ndaki arkadaşlarımızla sürekli görüşmeler yaptık. Galatasaray'ın gelirlerini nasıl artırırız, Galatasaray taraftarını nasıl artırırız diye konuştuk. Sosyal medyaya baktığımızda dünyada en büyük 5 kulüpten biri Galatasaray. Dünyada nereye giderseniz gidin Galatasaray sevgisini görüyorsunuz. Böylesine bir dünya markasının dünya markasına yakışır bir şekilde yönetilmesi için proje grubu olarak yönetme kararı aldık. Bireysel yönetim yerine biz denen yönetim düşüncesi yola çıktık. 15 kişilik yönetim kurulu ile değil. Galatasaray Uluslararası bir şirket. Tek kişi ile yönetim durumu Galatasaray'ı küçültür. Bugünkü gibi içinden çıkılmaz bir durum olur'' dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with this forecast timeline
Were forecasters wrong or did state fail us? You be the judge with...
Gelin adayı Hanife'nin yeni mesleği şaşırttı
Gelin adayı Hanife'nin yeni mesleği şaşırttı