Galatasaray USA’nın Yeni Yönetimi Seçildi

Galatasaray USA'nın Yeni Yönetimi Seçildi

Galatasaray USA Derneği 7 yıllık bir aradan sonra, yeniden Tolga Sağıroğlu başkanlığa seçildi. Dernek üyeleri ilk olarak New York Başkonsolosu Alper Aktaş'ı ziyaret etti.

30 Nisan 2019 - 13:24 - Güncelleme: 30 Nisan 2019 - 13:41

Tolga Sağıroğlu ve yeni dönem Yönetim Kurulu üyeleri, Başkansolos Alper Aktaş’a yeni görevinde başarılar diledi.

Görüşmede New York’ta yapılacak etkinliklerde Türk Toplumunun bir araya getirilmesi üzerine yapılacak çalışmalara nasıl katkı sağlanabileceği üzerine fikir alış verişinde bulunuldu.

Başkonsolos Aktaş, Galatasaray USA etkinliklerinden haberdar olduğunu ve buradaki Türk Toplumunun bir araya getirilmesi çalışmalarından dolayı Galatasaray USA derneğine teşekkürlerini ileterek, önümüzdeki günlerde yapılacak etkinliklerde verilecek destek ve yardımların önemine işaret etti.

Toplantıda Galatasaray USA derneğini temsilen Başkan Tolga Sağıroğlu’nun yanısıra Yönetim Kurulu üyeleri Faik Kahyaoğlu, Yusuf Başusta, Köksal Ceylan, Levent Sertbaş ve Suat Günderen bulundu.

Görüşme sonunda Galatasaray USA Derneği olarak, Alper Aktaş’a kendi ismine özel hazırlanmış hem Galatasaray hem de Başkonsolos Aktaş'ın taraftarı olduğu Göztepe formaları ile hatıra fotoğrafı çekildi. Suat Günderen


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Man says police 'humiliated' after false alarm
Man says police 'humiliated' after false alarm
Colts QB Luck announces surprise retirement
Colts QB Luck announces surprise retirement