Gelinim Mutfakta 22 Ağustos 2019 gün birincisi kim olacak?

Magazin haberleri - Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finaline 1 gün kala programda avantajı elde eden yarışmacıları gösterecek. Kanal D ekranlarının fenomen yarışmasında bugün Hatice ve Ezgi arasında yeni bir tartışma yaşanacak. Peki, Gelinim Mutfakta 22 Ağustos gün birincisi kim olacak?

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos 2019 gün birincisi kim olacak?
22 Ağustos 2019 - 17:55

Gelinim Mutfakta günün birincisi 22 Ağustos’ta çeyrek altını kazanan yarışmacı olacak. Fatih Ürek’in Ezgi’ye verdiği haber ise yarışmacıyı oldukça şaşırtacak. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce programda yaşanacaklar…

EZGİ KÖTÜ HABERİ ALIYOR

 

Fatih Ürek, Ezgi'ye üzüleceği bir haber veriyor. Hatice ve Ezgi arasında "Fan" tartışması yaşanıyor. Ezgi'nin, Hatice'ye verdiği tepkiyi Hüsniye Hanım yakışıksız buluyor. Ezgi, Fatih Ürek'in getirdiği haber ile hafta finalinden önce yarışta önemli bir kayıp yaşıyor.

 

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 22 AĞUSTOS

 

Kaynanaların yemekleri tatmasının ardından yapılan puanlamada günün birincisi ortaya çıktı. Puanlama sonrasında en yüksek puanı alan yarışmacı çeyrek altının sahibi oldu. Kaynanalar hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden yemekleri tadarak puanlama işlemini gerçekleştirdiler.

 

 

Günün birincisi ve puan durumu Fatih Ürek tarafından açıklandığı anda içeriğimizde olacak.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum