• Reklam

Gelinim Mutfakta puan durumu... 2 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Magazin haberleri - Gelinim Mutfakta puan durumu, yeni yarışmacının katıldığı 2 Eylül 2019 tarihli programda hangi ismin gün birincisi olduğunu gösterdi. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yarışma tutkunlarıyla buluşan programda bugün gergin dakikalar yaşandı. İşte Gelinim Mutfakta gün birincisi açıklanmadan önce...

Reklam
Gelinim Mutfakta puan durumu... 2 Eylül Pazartesi gün birincisi kim oldu?
03 Eylül 2019 - 17:33
Reklam
Reklam

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın ilk gününde hem çeyrek altını kazandı hem de haftalık bazda avantajı eline geçiren ilk isim oldu. Kanal D’nin fenomen yarışmasında yeni yarışmacı diğer isimlerle tanıştıktan sonra yaptığı açıklamalarda gündem oldu. Dizüstü bilgisayarda yer alan detaylar da yine programın bugünkü bölümünde oldukça konuşuldu.

 

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte yeni yarışmacının puanları da merak konusu oldu.

 

 

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

 

 

Hangi yemeğin kime ait olduğunu bilmeden puanlama yapan kaynanalar günün ve haftanın birincisini belirlediler. Haftalık bazda en az puanı alan yarışmacılar ise programa veda ettiler. Yapılan puanlama neticesinde haftanın en az puanını alarak programa veda eden isim Hülya oldu.

 

 

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 2 EYLÜL

 

 

Haftanın ilk gününde kaynanalar yemekleri tadarak puanlama işlemine geçtiler. Puanların verilmesiyle de en az ve en çok puan alan isimler ortaya çıktı.

 

 

Günün en düşük puanını alan gelini 5 puanla Yağmur olarak açıklandı.

 

 

Yağmur'un ardından günün en düşük puanını alan ikinci gelini 7 puanla Ezgi oldu.

 

 

Günün en yüksek puanını alan yarışmacılar ise 14 puanla Elif ve Hatice oldu. Kura çekilişi sonrasında adı çıkan Elif ise çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Beşiktaş'a yazıldı, adresi şaşırttı

Evet, 53 oluyorum

Kırmızı halıda beyaz bir kuğu gibi

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com