• Reklam
Reklam

Georgia'da İki Dakikalığına Dünyanın En Zengini Oldu

Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde yaşayan bir öğrenci, sadece 20 Dolar yatırdığı kripto para birimi sayesinde bir gecede 1.2 trilyon Dolar kazandı. Ama asıl şoku daha sonra yaşadı!

Reklam
Georgia'da İki Dakikalığına Dünyanın En Zengini Oldu
23 Haziran 2021 - 13:04 - Güncelleme: 23 Haziran 2021 - 19:34
  • Reklam
ABD Georgia'da yaşayan hemşirelik öğrencisi Christopher Williamson, ABD'nin gündemine oturdu. Çünkü Williamson, az bilinen kripto para birimi Rocket Bunny'ye  sadece 20 Dolar yatırdı ve bir gecede yaklaşık 1.2 trilyon Dolar kazandı.

Yatırımı bir gecede yaklaşık 60 milyar katlanan Williamson, bir gecede dünyanın en zengin insanı oldu. Ülke basınına konuşan öğrenci yaşadıklarını şu sözlerle anlattı; "Önce hala rüyada olduğumu düşündüm ve telefonumu tekrar yerine bıraktım. Sonra rüya görmediğimi anladım ve telefonumu tekrar elime alıp kontrol ettim. Daha sonra yatağımdan düştüm."

Ancak 20 yaşındaki öğrencinin zenginliği yalnızca kağıt üstünde kaldı ve o da ancak bir gün sürdü. Çünkü söz konusu fiyat artışı sistemdeki bir hatadan kaynaklanıyordu. Konuyla ilgili açıklama yapan şirket yetkilileri, bu durumun bir sistem hatası olduğunu ve Williamson'ın bakiyesinin düzeltileceğini açıkladılar.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com