• Reklam
Reklam

Georgia eyaletinde bir Türk otobanda ölü bulundu

Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde üniversite öğrencisi Türk vatandaşı Cem Ağan'ın otoban kenarında cansız bedeni bulundu. Georgia Polisi, Cem Ağan'ın sabaha karşı neden otobanda yürüdüğünü araştırıyor.

Reklam
Georgia eyaletinde bir Türk otobanda ölü bulundu
29 Aralık 2019 - 15:07
  • Reklam
Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletine bağlı Sandy Springs şehrinde meydana gelen olayda Cem  Ağan'ın cesedi otoban kenarında bulundu.
Ağan'ın arkadaşlarıyla buluşmak için kendi otomobiliyle bara gittiği sabaha karşı ise otobanda bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.
Ailesi sosyal medyada başlattıkları kampanyayla o geceyle ilgili bilgisi olanları yardıma çağırdı.
Aslen İzmirli olan ve özel dedektif tutan aile, otomobili ve cep telefonu çalınan ancak cüzdanı üzerinde bulunan Türk gencinin otobanda neden yürüdüğü sorusunun cevabını arıyor.
Georgia eyaleti yerel medyası 11 Alive kanalına açıklama yapan Cem Ağan’ın kuzeni Berna Filiz Ağan, ‘’Cumartesi sabahı Atlanta Polisi Cem’in annesini aradı ve ölüm haberini verdi. Polis memurları, Cem’i otoyol kenarında bilinçsiz olarak bulduklarını ve yolda yürürken araba çarpması sonucu öldüğünü söylediler’ dedi.
Gwinnett Technical College’da mühendislik son sınıf öğrencisi olan Cem Ağan'ın ölümü arkadaşlarını da yasa boğdu.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com