• Reklam

Golfçü Tiger Woods, Trafik Kazası Geçirdi

Golf sporunun yıldızı olarak bilinen Tiger Woods, Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi. Hayati tehlikesi bulunan Woods'un menajerinden konuya ilişkin açıklama geldi.

Reklam
Golfçü Tiger Woods, Trafik Kazası Geçirdi
24 Şubat 2021 - 07:49 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 07:50
  • Reklam
Ünlü Golfçü Tiger Woods, Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi. Arabada tek başına olan Woods, enkazdan Los Angeles County itfaiyecileri ve sağlık görevlileri tarafından çıkartılarak ambulansla yerel bir hastaneye nakledildi.

Woods'un menajeri Steinberg, sporcunun birden fazla bacak yaralanması yaşadığını söyledi. Menajer Steinberg yaptığı açıklamada, “Şu anda ameliyatta. Mahremiyete olan saygınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Hayati Tehlikesi Bulunuyor
Yetkililerin yaptığı ilk açıklamada, Woods’un hayati tehlikesinin bulunduğu, aracın ciddi şekilde hasar gördüğü ve özel ekipmanlar sayesinde araçtan çıkartıldığı belirtildi.

Büyük hasar gören aracından Tiger Woods,“Hayatın Çeneleri” adlı özel bir ekipmanla çıkarıldı.

Öte yandan ünlü golf dergisi Golf Digest, Woods’un Golf TV’ye çekilen bir video için bölgede olduğunu açıklarken, “Pazartesi günü keyifliydi ancak çekimin ikinci gününde sahaya gelmedi” denildi.

Tiger Woods bir açıklamasında, daha önce olduğu bel ameliyatı nedeniyle kaçırdığı golf şampiyonasından bahsetmişti.

En Son 'Wade' İle Görüştü
Woods, son olarak Pazartesi günü sosyal medyada yaptığı paylaşımda Miami Heat’in eski yıldızı Dwayne Wade ile birlikte olduğu biliniyordu.

Daha Önce de Kaza Geçirmişti
Los Angeles’da golf turnuvasına katıldığı bölgede aracı yan yatmış şekilde görülen Tiger Woods, 2009’da evinin yakınında cipiyle ağaca çarpmış, 2017’de de aracının direksiyonunda kendinden geçmiş şekilde bulunarak tutuklanmıştı. Woods, aldığı ilaçların etkisinin olduğunu söylemişti.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com