’Güzel kızların ekranlarda olması moda’

'Güzel kızların ekranlarda olması moda'

‘Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi’ fotoğraf sergisinde konuşan usta sanatçı Perran Kutman, uzun dizi sürelerini eleştirdi.

18 Aralık 2017 - 18:22

Perran Kutman'ın 2 bin 500 fotoğrafının yer aldığı sergi, sinemaseverlerin katılımıyla Kale  Outlet Center'da ziyarete açıldı. 68 yaşındaki sanatçı, Fotoğrafların her bir karesine baktığım zaman, 'ne kadar doğru ve güzel işler yapmışım' diye düşündüm ve şu an onun gururunu taşıyorum şeklinde konuştu.

Hiçbir şeyin karşısında boynunu eğmediğini vurgulayan Kutman, Uzun zamandır beni ekranlarda göremiyorsunuz çünkü bu kadar uzun  süreli projelerde oynanmaz. Oyuncuya, senariste, yönetmene ve seyirciye yazık. Seyirci 3 saat bir dizinin karşısında oturtulmaz çünkü oyuncu oynayamaz, yapılan  istatistikler var. Reklam dahil 60 dakika dizi, 25 dakika da durum komedisi  çekilir. Ben de mevcut şartlarda yer almak istemediğim için ekranlarda olmuyorum ifadelerini kullandı.Kutman, oyunculukta olması gereken kriterleri anlatarak, Ben hep gördüğümüz ve bildiğimiz yaşayan karakterleri oynadım, onun için göz hizasında yani göz göze rahatça görebildiğim için seyirciyle aramda, burada gördüğünüz gibi büyük bir sevgi var. Bugün de güzel kızların ekranlarda olması moda, pek ala da  götürüyorlar işlerini ve demek ki oyuncuya pek ihtiyaç olmuyor. Gerçekten oyuncunun oyununu görmek isteyen kişiler, maalesef artık televizyonu ve dizileri  seyretmiyor değerlendirmesini yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Whitey Bulger lawyer says he will sue over prison killing
Whitey Bulger lawyer says he will sue over prison killing
New Jersey'de Uçak Golf Sahasına Acil İniş Yaptı
New Jersey'de Uçak Golf Sahasına Acil İniş Yaptı