• Reklam

Haberlerimizi Beğeniyorsanız Destek Olun

Amerika Birleşik Devletleri'nde Türklere yönelik yayın yapan en güncel ve en özgün haberleriyle gündem oluşturan ABDPOST.COM sizden destek bekliyor. Her geçen gün büyüyen editör ve muhabir kadrosunu geliştiren sitemize 5 dolarda olsa desteğinizi Gofundme sayfamıza yapabilirsiniz.

Reklam
Haberlerimizi Beğeniyorsanız Destek Olun
13 Aralık 2020 - 12:02 - Güncelleme: 13 Aralık 2020 - 13:05
  • Reklam
Yaklaşık 7 yıldır kendi kaynaklarıyla Amerika'daki Türklerin gündemini sizlerle paylaşan ABDPOST.COM sitesi pandemi sürecinde de sizlerin gözü kulağı. Her geçen gün büyüyen editör ve muhabir kadromuzun tek geliri reklam. Amerika Birleşik Devletleri'nde ki Türklerin her zaman yanında olan, haberleriyle dikkat çeken sitemize desteğinizi gofundme sitesinde yapabilirsiniz.

Bizi takip edenler bilecek ki, bir çok haberimiz muhabirlerimiz ve editörlerimizin özel haberi. Bir çok olayı sadece ABDPOST.COM veriyor. Amerika'da bağımsız yayın yapan, hiç bir gruba, cemaate veya partiye bel bağlamayan ABDPOST.COM siz takipçilerimizden aldığı güçle yoluna devam ediyor.

Dilerseniz bizi reklam vererek destekleyeceğiniz gibi, daha kaliteli ve Türklerin gündemini yakından takip etmek için maddi bağışta bulunabilirsiniz.

Sitemizin Gofundme adresi Buradan yardım yapabilirsiniz.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com