• Reklam
Reklam

Hacı Mustafa Özsoy Sosyal Medya Hizmet Kalitesi Artmasına Sebep Oluyor !

Günümüzde gelişen teknoloji, artan nüfusla gelişen iş alanları, üretimde çeşitlilik ve büyüme gerçekleştirmiş bu yüzden tüketiciler daha bilinçli olmuş, bu da üreticileri daha yaratıcı ve üretken olmaya itmiştir. Meydana gelen teknolojik değişimler, rekabetin artışı, işletmeleri daha yaratıcı hareket etmeye ve tüketici odaklı yaklaşım göstermeye yöneltmiştir.

Reklam
Hacı Mustafa Özsoy Sosyal Medya Hizmet Kalitesi Artmasına Sebep Oluyor !
18 Kasım 2020 - 14:36
 • Reklam
Sosyal Medya Uzmanı Hacı Mustafa Özsoy; Özellikle,
 Sosyal paylaşım ağlarının yaşama girmesiyle, yaşam koşullarını kolaylaştırması, kilometrelerce uzak kişilere, geniş kitlelere ulaşabilmesi, işletmeleri de bu teknolojik gelişimden faydalanmaya itmiştir.
Sosyal paylaşım ağları özellikle İnstagram olmak üzere bir çok sosyal ağlar ile iletişim alanının genişlemesi, bireylere sosyal çevre sağlamakla beraber, işletmelerin de geniş kitlelerce fark edilmesine olanak sağlamıştır, İnstargam,Facebook, Twitter ‘da“kişilerin, kendilerine ait bir alan oluşturarak sistemdeki diğer kullanıcılarla bir araya gelmelerine, dijital ortamda paylaşılabilecek her türlü materyali (video, fotoğraf, haber, ürün ,vb..) birbirleriyle paylaşmalarına ve etkileşim içine girmelerine imkân sağlayan sanal ortamlar” bir çok işletmenin dikkatin çekmesine neden olmuştur.

Bu ifadeden de anlaşılacağı gibi sosyal paylaşım ağları sadece kişilerin iletişimini değil, haberdar olunması istenen her konunun paylaşımını içermektedir.
İşletmelerin gerek kendi tanıtımları gerekse kişiler arası konuşulmaya, farkındalığa fırsat tanıması açısından sosyal paylaşım ağları önem taşımaktadır.
 Bireylerin etkileşiminin, belli bir konu üzerinde araştırma yapmasının, yenilikleri takip etme isteğinin ve farklı inançların, değerlerin gözlemlenebilmesini sağlamasının, sosyal paylaşım ağlarının işlevi olduğu söylenebilir.

Sosyal paylaşım ağları ile tüketiciler, işletmeleri, bu işletmelerin ürettikleri mal ve hizmetleri, mevcut piyasa koşullarında takip edebilmektedirler. Tüketiciler, istedikleri işletmelere, mal ve hizmetlere rahatlıkla ulaşabilmekte ve rekabet piyasasında değerlendirme yapabilmektedirler en ufak olumsuzluk ’da şikayetini rahatlıkça belirtebilmesi hizmet kalitesi ister istemez artış olmasına neden olmakta.

 Böylelikle, sosyal paylaşım ağları işletmeler tarafından kendi hizmetlerini ölçme yeri olarak ’da görmekte.

Bu yüzden de işletmelerin uygulayacakları doğru strateji ve taktikler, tüketiciyi satın alım davranışına yönlendirecektir.
Son olarak Sosyal Medya Uzmanı Hacı Mustafa Özsoy;
 Sosyal paylaşım ağları ile tüm alternatifleri değerlendiren tüketici, geri bildirimleri ile işletmeyi pazarlama çalışmalarında daha dikkatli olmaya, hatta üretimlerini daha titiz yaklaşımlarla kaliteli hizmet vermeye itecektir.
 
 • Reklam

YORUMLAR

 • 17 Yorum
 • Mehmet Nezih Arıkbağ
  6 ay önce
  Sosyal medya uzmanı Sn. Hacı Mustafa Özsoy Türkiyede güvenilir tek adres
 • Serkan EKŞi
  6 ay önce
  Sosyal medya yönetiminde sektör lideri, gerçekten rahatça hesaplarınızı emanet edebileceğiniz bir firma Başarılarınız devamını dilerim .
 • Okan alexandru süslü
  6 ay önce
  Başarilarin devamimi diliyorum değerli Mustafa bey çalişmalarinizi sayfanin bilirligini atirdiniz. Artik bilinir bir sosyal medya hesaba oldu uzun süre inşallah birlikte daha çalişacagiz.
 • Sinan Yalçındağ
  6 ay önce
  Mustafa bey biz sizinle çalışmaktan cok memnunuz. Eğer destegimizin sizinde bize olduğu kadar olursa değerli firmanizdan cok memnunuz size ve ekibinize teşekkürler
 • Berke Baran
  6 ay önce
  Mustafa Abi Hersey için çok teşekkür etmek istiyorum, seninlen çok büyük projelere bulunmakta çok mutluyum. Ve güvendiğim en kaliteli sosyal medya Uzmanısın. Başarıların devamını dilerim.. Almanya’dan selamlar
 • Bülent bıyık
  6 ay önce
  reklam tanıtım sizden once Instgramdan kadar fark olacağına inanmamistim. Iyiki tanidik sizi diger firma arkadasimla seni tavsiye ediyoruz
 • Ramazan Kaya
  6 ay önce
  Sosyal medya yön verem adam . ..
 • Volkan bozkurt
  6 ay önce
  Sosyal medya yönetiminde Türkiye’de gerçekten profosyonel ve kurumsal olabilen belkide bir iki şirketten biri diye düşünüyorum. Kaliteli ve real hizmet almanın çok zor olduğu bir dönemde güvenli bir liman denilebilir. Teşekkürler Hacı Mustafa Özsoy ve feed Medya
 • Volkan bozkurt
  6 ay önce
  Sosyal medya yönetiminde Türkiye’de gerçekten profosyonel ve kurumsal olabilen belkide bir iki şirketten biri diye düşünüyorum. Kaliteli ve real hizmet almanın çok zor olduğu bir dönemde güvenli bir liman denilebilir. Teşekkürler Hacı Mustafa Özsoy :)
 • Berker Savaş
  6 ay önce
  Sosyal medya uzmanı Sn. Hacı Mustafa Özsoy gercekten bu kadar anlaşılır sade ve yerinde sunduğunuz dogru bilgiler icin tesekkurler. Sosyal medya sizler gibi girisimciler sayesinde daha kaliteli..
 • Hakan Kanyon
  6 ay önce
  Feed Medya olarak bize sunduğu hizmet için teşekkür ederiz başarıların devamını dilerim
 • Haydar dagveren
  6 ay önce
  Firmamiz sayenizde Instgramdan göz önünde desteginize tesekkurler.
 • Levent efeoğlu
  6 ay önce
  Güvendiğim en kaliteli sosyal medya uzmani
 • Okan karakaya
  6 ay önce
  Sosyal medyamizi bir adim öne taşıdı başarıların devamı Diliyrorum
 • Cengiz Kaplan
  6 ay önce
  Mustafa bey, sizin gibi kaliteli hizmet veren bir firma ile çalışmak bizim için büyük kolaylık sağladı. Başarılarınızın devamını dilerim...
 • Haldun dimici
  6 ay önce
  En güvenilir sosyal medya uzmanı gercekten ekibi ve kendısı harıka işler basardı. Tesekkur ederim Mustafa. Bey
 • Serbay AYDOĞDU
  6 ay önce
  Fırma olarak bizi yükseklere taşıdı teşekkür ederız Mustafa bey ve ekibine
 • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com