• Reklam
Reklam

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in gizli tatili

Hadise (35), oyuncu Kaan Yıldırım ile 1.5 yıllık ilişkisine son verdikten hemen son

Reklam
Hadise ile Mehmet Dinçerler'in gizli tatili
21 Temmuz 2021 - 15:00
  • Reklam

Hadise (35), oyuncu Kaan Yıldırım ile 1.5 yıllık ilişkisine son verdikten hemen sonra iş insanı Mehmet Dinçerler (33) ile Bodrum'da objektiflere yakalanmıştı.


Meksika'dan görüntüleri paylaşarak yer bildirimi yapan iş insanının, sosyal medyada gündem olan videoyu kısa süre içerisinde silmesi dikkat çekti.


BODRUM'DA BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER

Hadise'nin, Kaan Yıldırım'la sürpriz ayrılığı sonrası Mehmet Dinçerler'le aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Bodrum Türkbükü'nde plajda görüntülenen ikilinin mutlu halleri kameralara yansımıştı.


Aşk haberleri hakkındaki sorular üzerine Dinçerler, “Aşk hayatım hakkında konuşmak istemiyorum. Ben bir şey söyleyemem. Siz istediğiniz gibi yazın” açıklamasında bulunmuştu. Ardından korumasının kullandığı otomobile binmişti.


"HER ŞEYİME KARIŞIYORDU"

Oyuncudan geçtiğimiz ay ayrılan Hadise, “Daha önce bitirmek istedim ama ‘Toparlayalım’ diye yalvardı. Son olarak bana, ‘Ailem basında çıksın istemiyorum’ dedi. Her şeyime karışıyordu; işime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma... Artık bu işin bittiğini mesaj attım ve kendisine tahammülüm kalmadığını belirttim” şeklinde konuştuğu belirtilmişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com