• Reklam
Reklam

Hadise-Kaan Yıldırım'dan barışma sonrası ilk fotoğ

ABONE OLKasım 2020'de koronavirüs testi pozitif çıkan yakalanan Hadise, sevgili

Reklam
Hadise-Kaan Yıldırım'dan barışma sonrası ilk fotoğ
28 Ocak 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Kasım 2020'de koronavirüs testi pozitif çıkan yakalanan Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım'ın yanından ayrılıp kendi evine geçmiş, burada kendisini karantinaya almıştı.


AYRILIĞI BÖYLE DUYURMUŞTU

35 yaşındaki popçu, Instagram hesabından özel hayatı hakkında yaptığı açıklamada, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu... Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalanırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın" ifadelerini kullanmıştı.


Hadise, "Bir ilişki başladığında 'ayrılıyorlar' oluyor, sonra 'tekrar barıştılar' oluyor. Onlar insanın canını yakıyor. 2020 yılında hangimizin psikolojisi yerindeydi ki. Ben de insanım benim de duygularım var bazen yoğun yaşanıyor onun dışında her şey yolunda çok mutluyuz" şeklinde konuşmuştu.


HADİSE DAYANAMADI!

Şarkıcının takipçileri, "Asla asla deme" yorumlarında bulunmuştu. Hadise'nin "Sevgilimle asla resim koymayacağım" şeklindeki sözlerine rağmen dayanamayıp bir paylaşım daha yapması dikkat çekti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com