Hamdi Ulukaya’dan Fenerbahçe Paylaşımı

Hamdi Ulukaya'dan Fenerbahçe Paylaşımı

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde bulunan Chobani yoğurtlarının sahibi Hamdi Ulukaya'nın Fenerbahçe şapkalı fotoğrafı en çok etkileşim alan paylaşım oldu.

24 Mayıs 2018 - 13:50

ABD'DE kurduğu Chobani isimli yoğurt markasıyla neredeyse 2 milyar dolar servet elde eden Hamdi Ulukaya, gecikmiş balayına çıktı. Ocak sonunda Fransız asıllı ABD'li Louise Vongerichten ile New York'ta evlenen Türk işadamı, 10 Nisan'da da 'Miran' adını verdiği oğluna kavuşmuştu. Eşinin doğumu ve işleri nedeniyle balayını erteleyen Hamdi Ulukaya, önceki gün soluğu Bahamalar'daki Paradise Island'da aldı.

Eşi Louise Vongerichten sosyal medyada soyadını Ulukaya olarak değiştirirken, Fenerbahçe şapkalı fotoğrafı en çok yorum alan paylaşımlar arasına girdi.

45 yaşındaki Hamdi Ulukaya'nın kendisinden 15 yaş küçük eşi de sosyal medyadan balayı fotoğraflarını paylaştı. Louise Vongerichten'in paylaşımındaki doğup büyüdüğü Fransa ile Ulukaya'nın memleketi Türkiye bayraklarının yanı sıra Türk işadamının şapkası da dikkat çekti. Milyoner Türk'ün Bahamalar'daki balayında sevdalısı olduğu Fenerbahçe'nin şapkasını takması gündem oldu.

Fransız asıllı yenge, balayından paylaştığı bu kareye Fransa ile Türkiye bayrağını eklemeyi de ihmal etmedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kötü günler geride kaldı
Kötü günler geride kaldı
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'