• Reklam

Hande Ataizi: Ekran fobim var!

ABONE OLÇekimlere başladıklarını, gerçek ve bizden hikayelerle seyirci karşısına çıkacaklarını anlat

Reklam
Hande Ataizi: Ekran fobim var!
08 Mart 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Çekimlere başladıklarını, gerçek ve bizden hikayelerle seyirci karşısına çıkacaklarını anlatan Hande Ataizi "Ekip çok iyi, önceki gün ilk çekimlerim vardı. Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabı 'Camdaki Kız' yani artık herkes biliyor, hikaye ve karakterler çok güzeldi. Bütüne bakınca her şey yerine oturmuş vaziyette. Kanal D bana uğurlu gelir, hep iyi işlerim orada olmuştur. Bu da uğurlu gelsin" diye konuştu.


"EVLİ GİBİYİZ"

Pandemi nedeniyle evliliklerini ertelemek zorunda kalan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, birkaç ay önce verdikleri röportajda zaten aile olduklarını söylemiş ve “Biz zaten evli gibiyiz. Dinç, oğlum ve ben, bir aile gibi olduk. Evlilik işin seremoni bölümü olacak" demişti.


Ataizi ayrıca, sosyal medya fenomenlerinin oyunculuk yapması konusu için de "Genelde iyi yapım şirketleri gerçekten oyunculardan kast oluşturuyorlar. Ama oyuncudur aynı zamanda sosyal medyası kuvvetlidir o başka bir şey. Sosyal medyası kuvvetli diye onun üzerinden gidildiğini pek görmedim" dedi.


"Dünya değişti sosyal medyadan da farklı insanlar çıktı. Ön yargılı düşünmüyor yani. O taraftan da bu taraftan da olsun. Herkes aynı tip, aynı ekolden gelecek diye birşey de yok, farklılıklar da olsun. Ben o kadar tepkili değilim bu duruma."Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com