• Reklam

Houston'da 2. el mağazalar

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir çok yerde az kullanılmış 2. el ürün satan mağazalar var. İşte Onlardan bir çoğu Teksas eyaletine bağlı Houston kentinde bulunuyor. İster ucuz bir ortalama gardırop, ister tasarımcı kıyafetleri işte Houston'daki 2. el ürün satan mağazalar

Reklam
Reklam
Houston'da 2. el mağazalar
14 Ocak 2020 - 09:45
Reklam

Society of St. Vincent de Paul Resale Shop Güney Doğu Houston'daki bu kilise tarafından işletilen satış mağazası, düşük maliyetli giysiler, ev eşyaları, antikalar, mobilya ve çok daha fazlasını sunar. Ayrıca Bellaire'de bir yer var.

St. Christopher’s Resale Shop- Yerel topluluktan yararlanan Houston'daki kilise tarafından işletilen bu tasarruflu mağaza mobilya, giyim, bebek ürünleri ve çok daha fazlasını sunuyor. Blalock ve Long Point'te bulunurlar.

MAM- Memorial Assistance Ministries– - Bu Memorial alanı tasarruflu mağaza, çocuk oyuncakları, bebek ürünleri, giyim, elektronik, ev eşyaları ve çok daha fazlasını sunuyor.

Texas Thrift Store - Brays Bayou'da bulunan bu aile tasarruf mağazasında tonlarca giysi, mutfak gereçleri, ev dekorasyonu, oyuncaklar, mutfak eşyaları, kitaplar, elektronik eşyalar ve daha fazlası var.

Flamingos Vintage Pound - Bu vintage dükkan pound tarafından raflar ve raflar giyim, ayakkabı, şapka ve aksesuarları sahiptir. 12,99 $ pound, son kez vardı. Döngünün içinde bulunurlar.

Leopard Lounge - Bu Montrose-bölge vintage mağazasında 1 dolar var ve Houston'ın en iyi mağazalarından biri! Gerçekten daha fazlasını söylememiz mi gerekiyor?

Pavement - Bu kaybolabileceğiniz bir Houston tasarruf mağazası! Fiyat aralıkları makul ve tasarımcı botlar gibi daha pahalı kasalı eşyalar var. Ayrıca, harika soyunma odaları var. Döngünün içinde bulunurlar.

Retropolis - Bu eşsiz vintage mağazasında orta sınıf fiyatlar ve harika parçalar var. Büyük, eski bir mini alışveriş merkezi kooperatifi gibi. Döngünün içindeler.

The Guild Shop - Bu satış mağazası Piskoposluk Kilisesi St. John tarafından işletilmektedir. Kullanılmış kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar, kitaplar, ev eşyaları ve daha fazlasına sahiptirler. Hepsi çok uygun.

Blue Bird Circle - İsimsel pediatrik nöroloji merkezinden yararlanan bu satış mağazası size sıcak ve bulanıklıklar sunuyor. Erkek ve kadın kıyafetleri kaliteli ama pahalı değil. Ayrıca mobilya ve ev eşyaları sunmaktadır. Döngünün içindeler.

Buffalo Exchange- Buffalo Exchange'de erkek ve kadınların geri dönüştürülmüş modası şık ve havalı. Montrose bölgesinde bir Houston konumu var.

Angel’s Attic - Selvi Yardım Bakanlıkları bu Cypress bölgesi tasarruf mağazasından çalışır ve bundan yararlanır. Erkek kadın ve çocuk giyimi, ev eşyaları ve çok daha fazlasını sunarlar.

ANEW- U Boutique - Tomball'daki bu konsinye satış ve satış mağazası kadın giyiminde uzmanlaşmıştır. Tasarımcı kıyafetleri ve aksesuarları taşıyorlar, ancak fiyatları makul.

The Hope Chest Resale Market- Kullanılan bu büyük depo, Cy-Fair'de çocuklara fayda sağlıyor. Spor malzemeleri, mobilya, dış mekan ekipmanları, çarşaflar, giysiler ve daha fazlasını taşırlar.

Pennywise - Fort Bend Kadın Merkezi'nden yararlanan bu yardım satış mağazası, aile içi şiddet ve cinsel saldırıdan kurtulanlara yardımcı oluyor. Şehirde birden fazla yeri var.

The Walk In Closet- Bu zincir satış mağazasında biri Houston diğeri Cypress olmak üzere iki Houston lokasyonu var. Erkek ve kadın kıyafetlerini, aksesuarlarını, ayakkabılarını ve daha fazlasını bulacaksınız.

Westchase Resale - Bu mobilya dükkanı kullanılmış mobilya konusunda uzmandır. Burada herhangi bir sıçan kanepe veya kırık masa bulamazsınız, her şey en kaliteli. Güney Batı Houston'da bulunuyorlar.

Treasures of the Heart NAM Resale - Uygun fiyatlarla kaliteli kullanılmış ürünler, giyim, mobilya, bebek ürünleri ve daha fazlasını sunarlar. Dükkan 45 Kuzey ve Çevre yolunun yakınında bulunmaktadır.

TEAM Resale Shop -Bu Tomball- tasarruflu mağaza Tomball Acil Yardım Bakanlıkları tarafından yönetilmektedir. İki kez kullanılan mobilyalar, mutfak gereçleri, bebek kıyafetleri, gelin kıyafetleri, spor malzemeleri ve daha fazlasını sunarlar. Büyük depolarında ihtiyacınız olan her şey var.

Resale with a Purpose - Tomball'daki bu satış mağazası tüm kârlarını topluluğa geri verir. Uygun fiyatlı kıyafetler, aletler, ev eşyaları, mücevherler, spor malzemeleri, oyuncaklar, kitaplar ve daha fazlası var.

Family Thrift Outlet- Bu devasa mağazaların büyük bir envanteri ve küçük fiyatları var. Ayrıca bir ödül programı ve özel indirimler sunuyor. Onlar şehrin her yerinde birden fazla yeri var.

Value Village - Bizim favorilerimizden biri olan bu Houston tasarruf mağazası, çevresinde en ucuz kullanılmış kıyafetlerden bazılarına sahiptir. Endişelenmeyin, yine de gerçek deri bombardıman ceketleri, hafifçe kullanılan PlayStation'lar ve daha fazlası gibi bazı şaşırtıcı çalmalar bulabilirsiniz.

Goodwill - Şehrin etrafındaki birden fazla konumla, tüm evinizi mağazalarından kullanılmış ürünlerle doldurabilirsiniz.

 YÜKSEK KALİTELİ SATIŞ MAĞAZALARI
The Cottage Shop - Bu Houston'daki tasarruflu mağaza, The Women Home'un gönüllüleri, çalışanları ve müşterileri tarafından işletiliyor ve işletiliyor. Burada her alışveriş yaptığınızda, nedene yardım etme konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yüksek moda kıyafetler, aksesuarlar ve ev eşyaları taşırlar. Döngünün içinde bulunurlar.

Cheeky Vintage - Bu ucuz dükkan 40'lardan 90'lara kadar kadın giyiminde uzmanlaşmıştır. Tasarımcı etiketleri taşırlar ve nazikçe kullanılmış eski eşyalarınızı randevu ile satın alırlar. Gittiği bir dönemden veya bir sonraki vintage kostümünüzden ince kıyafetler için mükemmel bir yer. Döngünün içinde bulunurlar.

Couture Blowout- Bu üst düzey satış butiği, kadın kıyafetleri, ayakkabılar ve aksesuarlar sunmaktadır. Pazar günleri kapalı. Fiyatlar ucuz olmasa da, orijinal tasarımcı maliyetinin bir kısmıdır. Döngünün içinde bulunurlar.

Lo-Fi Vintage - Houston'daki bu tasarruf mağazasında formalar, tişörtler, bombardıman ceketleri ve daha fazlasını bulacaksınız. Pahalı ama kaliteli bir gerileme var. Döngünün içinde bulunurlar.

Chloe’s Closet Resale - Katy'deki bu çocuk ve analık satış butiği kaliteli, üst düzey kullanılmış ürünler sunmaktadır.

Milk & Honey Vintage - Midtown'daki bu yüksek kaliteli vintage satış pazarı, ucuza tasarımcı modası arıyorsanız mükemmel bir yerdir. Onlar 60s, 70s ve 80s moda uzmanlaşmak.

More Than You Can Imagine- Burada, Chanel, Dior ve YSL gibi yüksek moda bulacaksınız. Ayrıca erkek ve çocuk kıyafetleri ve ev dekoru taşırlar. Westheimer'da Buffalo Speedway'in yakınında bulunuyorlar.

My Flaming Heart- Midtown'daki bu mağaza vintage çizmeler, mücevher, boncuklar ve takılar, Meksika halk sanatı ve daha fazlası alanında uzmandır.

The Little Bird- Üst düzey ürünler için bir konsinye mağazası olan bu mağaza Gucci, Jimmy Choo, Hermes ve daha fazlasını sunar. Ucuz değil ama yine de maliyetinin bir kısmını.

Kid to Kid - Adı her şeyi söylüyor- çocuklar şeyler var! Yavaşça kullanılan, yüksek kaliteli çocuk giyim, oyuncak ve daha fazlasını satın alın ve satın. Houston'da üç lokasyonu var.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com