• Reklam

Hülya Avşar: Tur bindirdim!

ABONE OLBaşrolü Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la paylaşacağı yeni bir diziyle seyirci k

Reklam
Hülya Avşar: Tur bindirdim!
24 Ocak 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Başrolü Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la paylaşacağı yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hülya Avşar, "Şampiyon belli, ikinci kim?" sözüne yenisini ekledi.


Koronavirüs aşısı yaptıracağını ifade eden Avşar, "Sırası geldiği zaman olacağım. Her şeyden önce psikolojik anlamda bile insanı rahatlatan bir şey olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.


Eski eşler Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’nın 23’üncü yaşını birlikte kutlamıştı. Kutlamaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan olan oğlu Kaya da katılmıştı.


Coşkun Sabah’ın “Askere gittiğimde beni Tanju Çolak’la aldattı” açıklaması sorulan Avşar, ünlü şarkıcının adını duyar duymaz “Bay bay” diyerek röportajı noktaladı.


"Dijitalde anlatmak istedikleri her şeyi anlatabiliyorlar ama edilen küfürlerden bahsetmiyorum. Açıklıkla her şeyi anlatabiliyorlar, kelimeleri seçerek kullanmıyorlar. Mesela benim çektiğim otobiyografi filmi bazı kanallarda güya açık bulunuyor, bu nasıl bir şey? Otobiyografi bu, açık olacak nesi var? Dijitalden çok memnunum. Z ve Y kuşağı bereketiyle geldi."Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com