Hüseyin Tatlı’dan abisi İbrahim Tatlıses’e: Kalbimde...

Hüseyin Tatlı'dan abisi İbrahim Tatlıses'e: Kalbimde bitirdim!

'İmparator' lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı'yı kızdıran soru...

09 Ocak 2018 - 23:52

İbrahim Tatlıses'in kardeşi Hüseyin Tatlı, instagram hesabından şarkıcı Yıldız Tilbe ile fotoğrafını paylaşıp Yıldız Tilbe candır. Onun muhteşem şarkılarından 2 tane okudum ikinci albümümde ama yetmez, daha çok okumalı. Hatta son projesinde olacaktım ama okutmazlar. 'Yıldız' istese bile. 'Bu ne yaman çelişki anne bir yanımız yaprak döker Bir yanımız bahar bahçe'Ben seni seviyorum sevgili notunu yazdı

MŞLI ELEMANLARIYLA KARIŞTIRDIN

Hüseyin Tatlı'nın bir takipçisi, Tilbe'li fotoğrafa, İmparator, Yıldız Tilbe ile yakınlığına bir şey demiyorsa gerisi önemli değil. Yıldız Tilbe ekranda iyi görünen çoğu karakterden, karakterli biri bence yorumunu yazdı.

Abisi ile arasındaki gerilimin sinyallerini veren Hüseyin Tatlı ise söz konusu yoruma, Bunun için izin aldığımı falan mı düşünüyorsun? Sen de bizi hiç tanımamışsın! Maaşlı elamanlarıyla karıştırdın sanırım. Benim adım Hüseyin tatlı. Sadece Allah'tan emir alırım çünkü O'dur her şeyi veren nokta. Ben kiminle konuşur görüşürüm bunun tek kararını ben veririm gözüm. Ne izni neyin müsaadesi? Senin kalbinde büyüttüğün seni, benim de kalbimde bitirdiğim beni bağlar karşılığını verdi.İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE CANLI YAYINDA TARTIŞMIŞTIYıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses'in kendi adını taşıyan programına konuk olmuş, ikilinin canlı yayında yaşadığı sert tartışma günlerce konuşulmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
New York'ta Tappan Zee Köprüsü Yıkıldı
New York'ta Tappan Zee Köprüsü Yıkıldı
ABD’li senatöre Büyükelçi Kılıç'tan sert tepki
ABD’li senatöre Büyükelçi Kılıç'tan sert tepki