• Reklam
Reklam

İbrahim Karagül, Yeni Şafak'tan İstifa Etti

Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda istifa ettiğini açıkladı.

Reklam
İbrahim Karagül, Yeni Şafak'tan İstifa Etti
29 Aralık 2020 - 15:37
  • Reklam

Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, istifa ettiğini açıkladı. Karagül, 8 yıldır yürüttüğü görevini, 31 Aralık tarihi itibariyle sonlandıracağını duyurdu. 

İbrahim Karagül’ün Paylaşımı:
"Sekiz yıl önce güzel başladık, güzel bitirdik. Yeni Şafak’a ve Albayrak Medya Grubu’na minnet ve şükranlarımı sunuyorum. 2021’in güzel başlangıçlara açılması dileğiyle"

Çalışma arkadaşları için de bir veda mesajı yayımlayan Karagül, yazısında 25 yıl görev yaptığı Yeni Şafak'tan ayrılırken, Albayrak ailesine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Karagül’ün Veda Mesajı:
"Değerli arkadaşlar; Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmenliği görevimi 31 Aralık itibariyle devrediyorum. Yeni Şafak’ta 25 yıllık çalışma hayatım, 8 yıllık Yayın Yönetmenliği görevim sona eriyor. Güzel başlayan bir birlikteliği aynı güzellikle sonlandırıyoruz. Uzun yıllar boyunca birlikte, çok verimli çalışmalar yürüttük. Türkiye’nin büyük krizlerinde birlikte mücadele ettik. Çok ciddi şeyler başardığımıza inanıyorum. Yeni Şafak bizim için bir ailedir. Hepimiz bu ailenin değerli üyeleriyiz.

“Başta Albayrak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak olmak üzere; Bayram Albayrak’a, Nuri Albayrak’a, Mustafa Albayrak’a, Kazım Albayrak’a, Muzaffer Albayrak’a, Mesut Albayrak’a ve bütün Albayrak ailesine minnet ve şükran borçluyum. Onların gayret ve destekleri ölçülemez. Türkiye mücadeleleri ve fedakarlıkları tartışılmaz. 25 yıllık Yeni Şafak’tayım. Başka bir hayat mümkün mü, deneyeceğim.

“Yeni Şafak’ta yazmaya ve ülkemiz için mücadeleye de devam edeceğim. Albayrak Medya Grubu’na ve Yeni Şafak’a daha güzel bir gelecek diliyorum. Daha da güçleneceğine inanıyorum. Katkılarımız her zaman devam edecektir. Daha güzel yarınlarda buluşmak umuduyla. Hepinize, güzel ve verimli bir çalışma hayatı, sağlık ve mutluluk dilerim. Hoşçakalın.”


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com