İddialar yıprattı ve eşi Trump’a elini vermedi!

İddialar yıprattı ve eşi Trump’a elini vermedi!

Başka kadınlarla ilişkiye girdiği iddia edilen ABD Başkanı Trump’ın eşi Melania’nın elini tutmaya çalışıp tutamadığı görüntüler, dünyayı sarstı.

17 Şubat 2018 - 16:07

İstifalar, seçimlerdeki Rusya parmağı gibi birçok belayla uğraşan ABD Başkanı Donald Trump, eşi dışındaki kadınlarla ilişki yaşadığı iddialarıyla yıkılabilir.17 kişinin öldürüldüğü liseyi ziyaret etmek için Florida’ya giden ABD Başkanı Donald Trump, uçaktan inerken eşi Melania’nın elini tutmak istedi. Ancak ABD Başkanı’nın eşinin elini tutamadığı görüldü.

Bu durum, Trump hakkındaki iddiaların karı-koca arasındaki ilişkiyi bozduğu yorumlarını beraberinde getirdi.Trump’ın avukatı, ABD Başkanı’yla 2006’da cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen porno yıldızı Stormy Daniels’a sus payı olarak 130 bin dolar ödediğini Çarşamba günü itiraf etmişti. Trump’ın avukatı Michael Cohen, Bir şeyin doğru olmaması, size zarar vermeyeceği anlamına gelmiyor. Sayın Trump'ı her zaman koruyacağım demişti.

Cuma günü de The New Yorker dergisi, Trump’ın yine şu anki eşiyle evli olduğu 2006 yılında, bir Playboy modeliyle ilişki yaşadığını iddia etmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Police, neighbors free deer from soccer net twice
Police, neighbors free deer from soccer net twice
Ekim Alptekin Hakkında İddianame
Ekim Alptekin Hakkında İddianame