• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

İkinci Sayfa'da anlattı! Fatih Bulut kimdir?

Çok Sevdim Yalan Oldu adlı parçası ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Fatih Bulut hayat hikayesini anlattı. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sorularını yanıtlayan Fatih Bulut önemli açıklamalarda bulundu. Peki, Fatih Bulut kimdir, kaç yaşında, şarkı sözlerini yazarken nelerden...

Reklam
Reklam
İkinci Sayfa'da anlattı! Fatih Bulut kimdir?
06 Eylül 2019 - 19:11
Reklam

İrem Sak’ın çektiği bir video ile popüler olan “Çok Sevdim Yalan Oldu” parçasının sahibi Fatih Bulut bugün Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının konuğu oldu.

Kayserili düğün şarkıcısı Fatih Bulut, söz ve müziği kendine ait olan “Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkısıyla tanındı. Köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek geçimini sağlayan Fatih Bulut’un 10 kardeşi var. Babasını kanserden, abisini kalp krizinden kaybetti. Baba olmak için 7 yıl bekleyen Fatih Bulut’un bir kız ve erkek olmak üzere 2 çocuğu var.

 

Fatih Bulut'un 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısı 15 milyonu aşkın izlenme aldı. Şarkı Türkiye Youtube trendlerinde en popüler şarkı olurken dünya listelerine de girdi. Sanatçılığın çocukluk hayali olduğunu söyleyen Fatih Bulut, ilham kaynağının düğünlerde karşılaştığı insanlar olduğunu söyledi.

 

FATİH BULUT KİMDİR?

 

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan ve 8 günde 15 milyon izlenen "Çok Sevdim Yalan Oldu" şarkısıyla adından söz ettiren Fatih Bulut ilk kez canlı yayına konuk oldu. Bu şarkıyı nasıl yazdığını ve buralara nasıl geldiğini anlatan Fatih Bulut'un hikayesi ilk kez 2. Sayfa'da…

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com