• Reklam
Reklam

İngiltere'den New York'a gelen Yolculara Test

İngiltere'de mutasyon geçiren Kovid-19, tüm dünyayı yeniden alarma geçirirken, önlemlerden biri de New York'a uçacak havayolu şirketlerinden geldi. 3 havayolu şirketi, İngiltere'den gelecek yolcular için negatif Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi.

Reklam
İngiltere'den New York'a gelen Yolculara Test
22 Aralık 2020 - 19:42 - Güncelleme: 23 Aralık 2020 - 09:03
  • Reklam
Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinden gelen talep üzerine 3 havayolu şirketi, mutasyon geçiren Kovid-19'un daha hızlı yayılması haberinin ardından, İngiltere'den gelecek yolcular için negatif Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi.

İngiltere'de virüsün mutasyon geçirmiş halinin yüzde 70 daha hızlı yayıldığı bilgisinden sonra birçok ülke İngiltere'ye yönelik seyahat yasağı getirmişti.

ABD'ye İngiltere'den seyahat edecek kişiler, ülkeden ayrılmadan önce 72 saat içinde yapılmış ve sonucu negatif çıkmış, Kovid-19 testi zorunluluğu uygulanacak.

Delta, Bristish Airways ve Virgin Atlantic Zorunlu Test İstiyor
New York Valisi Andrew Cuomo'un talebi üzerine Delta, British Airways ve Virgin Atlantic, eyalete seyahat edecek yolculara uçağa binmeden önce negatif Kovid-19 test sonucu sunmalarını zorunlu kıldı.

Alınan  karar doğrultusunda, New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanına uçacak yolcuların Kovid-19 testlerinin negatif olması gerekecek.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com