• Reklam

Ingiltere Kraliyet Ailesi Büyüyor

İngiltere'de tahtın 10. sıradaki varisi Prenses Eugenie anne olmaya hazırlanıyor. Buckingham Sarayı, cinsiyetini açıklamadığı bebeğin 2021'in başlarında dünyaya geleceğini duyurdu.

Reklam
Reklam
Ingiltere Kraliyet Ailesi Büyüyor
25 Eylül 2020 - 07:21 - Güncelleme: 25 Eylül 2020 - 07:27
Reklam

Son dönemde Prens Harry ve Meghan Markle’ın sansasyon yaratan adımları ve Prens Andrew’un hakkındaki taciz iddialarıyla gündeme gelen İngiliz Kraliyet ailesini bebek heyecanı sardı.

Prens Andrew’un küçük kızı Prenses Eugenie anne olmaya hazırlanıyor. Buckhingam Sarayı’ndan yapılan açıklamada, bebeğin 2021 yılı başlarında doğması beklendiği belirtildi.

Açıklamada, “Prenses Eugenie ve Bay Jack Brooksbank, 2021’in başında bebek beklediklerini açıklamaktan büyük memnuniyet duyuyor. York Dükü ve Düşesi, Bay ve Bayan Brooksbank, Kraliçe ve Edinburgh Dükü bu haberden dolayı çok mutlu” ifadeleri kullanıldı.

Sarayın ardından 30 yaşındaki Prenses Eugenie de sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Bir çift patik ve eşiyle olan fotoğrafına yer veren Eugenie, “Jack ve ben 2021’in başı için çok heyecanlıyız” notunu düştü.

 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com