• Reklam

Işın Karaca ihanet iddialarına ateş püskürdü

Şarkıcı Işın Karaca, önceki akşam İstanbul Portaxe'de gerçekleşen Karnaval Medya Grubu'nun yeni yayın dönemi partisine katıldı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Karaca, ihanet iddialarının sorulmasına çok kızdı.

Reklam
Reklam
Işın Karaca ihanet iddialarına ateş püskürdü
16 Ocak 2020 - 02:13
Reklam

Tuğrul Odabaş’tan kısa bir süre önce boşanan ve boşanmanın ardından müzisyen Can Yapıcıoğlu ile yeni bir aşka yelken açan Işın Karaca, geceye yalnız katıldı.
 
Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden şarkıcı ilişkisi hakkındaki sorulara, “İyi gidiyor teşekkür ederiz” diyerek cevap verdi.

 Işın Karaca, bir muhabirin “İlişkiniz hakkında bir söylentiler çıktı. Daha önceden yaşanan bir ilişki diye ve biten evliliğiniz bu ilişkiden dolayı mı söyleniyor?” sorusuna sinirlendi.
 Şarkıcı, “Çıkan haberleri soruyorsunuz. Tarihlerine bir bakın, öyle sorun sorularınızı... O kadar ağır bir laf ki hiç kimse bunun altından kalkmaz kalkamaz da çok ayıp bir şey soruyorsunuz. Sonrada halkı böyle yönlendiriyorsunuz onlar da bize dümdüz girebiliyorlar bilmedikleri hayatlar yüzünden” cevap vererek hızlıca arabasına gitti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com