• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

İstanbul Havalimanında Uyku Kabini

İstanbul Havalimanı'nda 'uyku kabini' kabini uygulaması başlatıldı. Uyku kapsülünde bir saat geçirmenin bedeli ise 9 euro yani yaklaşık 60 Türk Lirası... Eğer kapsülde rahat bir uyku için battaniye ve yastık talep ederseniz bu ücret 72 liraya kadar çıkabiliyor.

Reklam
Reklam
İstanbul Havalimanında Uyku Kabini
13 Ocak 2020 - 14:05
Reklam

İstanbul Havalimanı’nda uçuşlarını bekleyen yolcular için, "İGA Sleepod" isimli uyku kapsülü modeli devreye alındı.
Kapsüller yolcular tarafından saati 9 euro karşılığında kiralanabilecek.
Hijyen konusu ön planda tutulduğu için her yolcuya tek kullanımlık çarşaflar ücretsiz olarak verilecek.
6 Nisan 2019’da tam kapasiteyle hizmet vermeyen başlayan İstanbul Havalimanı, her gün ağırladığı binlerce yolcu için yeni bir uygulamayı daha devreye aldı. İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA, yolcu konforunun arttırılmasına yönelik dış hatlar terminali giden yolcu katında İGA Sleepod isimli uyku kapsülü hizmetini başlattı.
Kapsüller yolcular tarafından saati 9 euro'ya kiralanabilecek. Hijyen konusu ön planda tutulduğu için her yolcuya tek kullanımlık çarşaflar ücretsiz olarak verilecek. Yolcuların battaniye ve yastık gibi ek hizmet talep etmesi halinde ise 2 avro daha ücret ödenecek. Kullanılan malzemeler ise görevli personeller tarafından her kullanımdan sonra kuru temizlemeye gönderilecek.
Mini kabinlerin içi yolcuların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı. Kabinlerin içerisinde USB girişi ve priz yer alıyor. Yolcular böylece cep telefonlarını ve diğer elektronik cihazlarını çalıştırabilecek veya şarj edebilecek.
Uyku kabininin alt kısmında ise yolcunun el bagajını koyacağı özel bir alan yer alıyor.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com