‘Ivanka’yı Tom ile evlendirmek istedim’

‘Ivanka’yı Tom ile evlendirmek istedim’

ABD’de yayımlanan The New York Times gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump ve damadı Jared Kushner ile son dönemde arasının açıldığını iddia etti.

30 Temmuz 2018 - 06:15

Trump’ın başarısız bir performans sergilediğini düşündüğü kızı ve damadından kamuoyu önünden uzak durmalarını istediği iddia edildi. Trump, kızı Ivanka’nın başkanlık politikalarının ‘yumuşak yüzü’ rolünü iyi bir şekilde üstlenemediği görüşünde.

‘JAVANKA’ GERİ PLANDA
Haberde yer alan bir diğer ilginç iddia ise Trump’ın, kızı Ivanka’nın Kushner ile değil Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady ile evlenmesini istediği yönünde. Kızının Brady yerine Kushner ile evlenmesi konusunda “Brady olmayınca bunu aldık” ifadesini kullandığı aktarılan Trump’ın sık sık Kushner’den memnun olmadığını ‘şaka yollu’ dile getirdiği ifade edildi. ABD’de ‘Javanka’ olarak isimlendirilen Trump-Kushner çifti, Trump’ın başkanlığının ilk dönemlerinin aksine son dönemde kamuoyu önünde daha az görülüyor. Ivanka Trump, kısa süre önce kendi adını taşıyan giyim ve ayakkabı tasarım şirketini kapatma kararı almıştı. Bu karar, genç kadının daha çok Beyaz Saray’daki görevine odaklanmak istediği şeklinde yorumlanmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan Trump ile Suriye Operasyonunu Görüştü
Erdoğan Trump ile Suriye Operasyonunu Görüştü
Kaybolan Babasının Kemiklerini Evinde Buldu
Kaybolan Babasının Kemiklerini Evinde Buldu