• Reklam

Justin Bieber: Sağlıksız olduğum bir zamandı

ABONE OLŞarkıcı Justin Bieber, Google’da adını araştırdığında karşısın

Reklam
Justin Bieber: Sağlıksız olduğum bir zamandı
22 Kasım 2020 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Şarkıcı Justin Bieber, Google’da adını araştırdığında karşısına çıkan tüm fotoğrafların Ocak 2020’de YouTube belgeselinin prömiyerindeki kırmızı halıda çekilenler olmasından şikayetçi oldu.


"SİNİR BOZUCU"

26 yaşındaki şarkıcı, konuyla ilgili şunları söyledi; "Nasıl bir algoritmayla fotoğrafların geldiğini bilmiyorum ama birçok sağlıklıyken çekilmiş fotoğrafım varken bunların çıkması çok sinir bozucu. İnsanların meşru yollarla beni baltalamaya çalıştıklarını hissediyorum."


Hasta olduğu zamanlardan kalma fotoğrafların kullanılmasının sinir bozucu olduğunu söyleyen Kanadalı popçu, şu ifadeleri kullandı; "Bunu değiştirmelerini umuyorum. Değiştirmelerini istedim. O zamandan bu yana çok fotoğraf çektirdim, bunları kullanmak zorunda değiller ama kullanıyorlar. Neden bilmiyorum."


"Hastalığım beyin fonksiyonlarımı, cildimi, enerjimi ve tüm sağlığımı etkiliyor. Bunlar daha sonra YouTube'a koyacağım belgesel dizi serisinde açıklanacak. Savaştığımı ve de aşıyor olduğumu göreceksiniz. Zor birkaç yıl oldu ama doğru tedaviyle bu tedavi edilemez hastalık tedavi edilecek ve ben her zamankinden daha iyi bir şekilde geri döneceğim."Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com