• Reklam

Justin Timberlake'ten Jessica Biel'e: Seninle güld

ABONE OL2012 yılında nikah masasına oturan şarkıcı Justin Timberlake ve oyuncu Jessica Biel'i

Reklam
Justin Timberlake'ten Jessica Biel'e: Seninle güld
05 Mart 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

2012 yılında nikah masasına oturan şarkıcı Justin Timberlake ve oyuncu Jessica Biel'in iki çocuğu bulunuyor. Ailesiyle geçirdiği keyifli anları zaman zaman sosyal medya hesabından yayınlayan Biel, 39 yaşına bastı.


"SENİNLE GÜLDÜĞÜM İÇİN ŞANSLIYIM"

Biel'e duyduğu aşkı dile getiren ünlü şarkıcı, "Doğum günün kutlu olsun. En güçlü, en komik, en iyi, en parlak, en güzel anne ve en iyi eşsin... Seninle güldüğüm ve seni her gün kutladığım için şanslıyım. Ama bugün bunu pasta ile yapacağız" dedi. Justin Timberlake'in fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.


Justin Timberlake, Spears'ın hayatını konu alan 'Framing Britney Spears' adlı belgeselin ardından, "Mesajları, yorumları ve birçok şeyi gördüm. Açıklama yapmak istedim. Sergilediğim davranışların sorunlara yol açtığı dönem için pişmanım. Doğru olan şeyi yaparak konuşmadığım için üzgünüm. O anlarda yetersiz kaldığımın ve pek çok insanın bundan faydalandığının farkındayım. Britney Spears ve Janet Jackson'dan özellikle özür diliyorum. Her ikisi de değer verdiğim ve saygı duyduğum kadınlar. Çuvalladığımı biliyorum" açıklamasını yapmıştı.


Ayrılık haberleri sonrası Justin Timberlake’in, 'Cry Me a River' şarkısıyla Britney Spears'a göndermede bulunduğu iddia edilmişti.


"BIRAKIN AÇIK OLAYIM"

Sosyal medya üzerinden eşinden özür dileyen Timberlake, "Bırakın açık olayım. Rol arkadaşımla aramızda hiçbir şey olmadı. O gece çok fazla sarhoştum ve sergilediğim davranış nedeniyle pişmanım. Bunu daha iyi bilmeliydim. Bu, benim oğluma bırakmak istediğim örnek değil" ifadelerini kullanmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com