• Reklam

Kardashian'ın Boşanma Belgeleri Basına Sızdı

Kim Kardashian ve şarkıcı eşi Kanye West'in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri, basına sızdırıldı. Çiftin, 'uzlaşmaz farklılıklar' nedeniyle ayrılacakları ortaya çıktı.

Reklam
Kardashian'ın Boşanma Belgeleri Basına Sızdı
02 Mart 2021 - 17:51
  • Reklam
ABD'li TV yıldızı Kim Kardashian ve şarkıcı eşi Kanye West boşanacaklarını açıklamışlardı. Ancak sebebi hakkında hiçbir yorum yapmıyorlardı. Ünlü çiftin basına sızan mahkeme belgeleri merak edilen her şeyi açığa serdi.

The Sun gazetesinin yayınladığı dosyalarda, çiftin boşanma sebebi 'uzlaşmaz farklılıklar' olarak kayıtlara geçerken, Kardashian'ın çocukları North (7), Saint (5), Chicago (3) ve Psalm'ın (21 aylık) ortak velayetini istediğini belgeliyor.

Kardashian ayrıca, boşanma sonrası eşlerin birbirlerine, eş desteği verme yetkisinin sonlandırılmasını da talep etti. Bu talepten memnun olduğu belirtilen West, eşinin bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra "İki yıldır boşanmaya çalışıyorum." demişti.

Aylardır ayrı yaşadıkları ortaya çıkan çiftin boşanma iddiası, West'in sonradan sildiği bir tweet ile ortaya çıkmıştı.

Kardashian'ın avukatı Laura Wasser, Hollywood'un en ünlü boşanma avukatlarından.  Dava, Los Angeles Mahkemesi'nde görülüyor.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com