• Reklam

Kardashian- Jenner ailesi kesenin ağzını açtı!

ABONE OLKris Jenner ile kızları 41 yaşındaki Kourtney, 40 yaşındaki Kim

Reklam
Kardashian- Jenner ailesi kesenin ağzını açtı!
13 Ocak 2021 - 15:00
Reklam
Reklam

ABONE OL

Kris Jenner ile kızları 41 yaşındaki Kourtney, 40 yaşındaki Kim ve 36 yaşındaki Khloe Kardashian, programın son bölümünün çekiminden sonra kamera arkasında çalışan ekip için dudak uçuklatan bir sürpriz hazırladı. Aile, ekipte yer alan 30 kişiye lüks bir markanın imzasını taşıyan saatlerden birer tane hediye etti. Bunun için de toplamda 300 bin dolar harcadı.


KIM KARDASHIAN DUYURMUŞTU!

Yan bölümleriyle birlikte 2007 yılından bu yana devam eden 'Keeping Up With The Kardashians', o süre içinde aile üyelerine şöhret ve büyük servet kazandırdı. Eğlence kanalı E!'de yayınlanmaya başlayan programın 2021 yılında biteceğini, geçtiğimiz eylül ayında Kim Kardashian sosyal medya hesabından duyurmuştu.


900 MİLYON DOLAR SERVETİ VAR

Ailenin en küçük üyesi Kylie Jenner, şov başladığında henüz çocuk yaştaydı. Aradan geçen yıllar onu hem finansal hem de fiziksel olarak değiştirdi. Bugün 23 yaşında olan Jenner, bir kozmetik imparatorluğunun sahibi. Travis Scott ile ilişkisinden Stormi adında bir kızı var. Ayrıca 900 milyon dolarlık bir servetin de sahibi.


EVLATLIK OLDUĞU SÖYLENDİ

Ailenin hakkında en çok söylenti çıkan üyelerinden biri Khloe Kardashian. İki ablasına fiziksel olarak benzemediği için evlatlık olduğu bile ileri sürüldü. Bir dönem fazla kilolarıyla dikkat çeken Khloe Kardashian, sonradan bambaşka biri oldu. Tristan Thompson ile ilişkisinden biri kızı olan Khloe Kardashian'ın kişisel serveti ise 50 milyon dolar.


EN GÖZ ÖNÜNDE ÜYE

Ailenin en göz önünde üyesi Kim Kardashian'a gelirsek... Daha önce yaptığı biri 72 saat süren iki evliliğin ardından Kanye West ile evlendi. İkisini kendi dünyaya getirdiği ikisi de taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen dört çocuk sahibi Kardashian.


ÇOCUKLARINA YÖN VERDİ

Ailenin akıl hocası Kris Jenner. Kızlarına ve onların finansal yatırımlarına yön veren Jenner Robert Kardashian'dan boşandığı 1991 yılında Bruce Jenner (soldan ikinci) ile evlendi. Önceki evliliğinden dört çocuğu bulunan Jenner ikinci evlilikten de iki çocuk sahibi oldu. Kris Jenner'ın 140 milyon dolar civarında bir kişisel serveti var. Son dönemde kendisinden genç erkeklerle romantik ilişkiler yaşıyor.


CİNSİYET DEĞİŞTİRDİ

Kris Jenner'ın 1991'de evlenip 2015'te boşandığı Bruce Jenner ise herkesi şaşırtan bir olaya imza attı. Cinsiyet değiştirip Caitlyn adını aldı. Onun kişisel serveti ise 100 milyon dolarSource : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com