• Reklam
Reklam

Kate Hudson: Bana ne yaptınız böyle!

ABONE OLInstagram hesabını aktif kullanan Amerikalı oyuncu Kate Hudson, son

Reklam
Kate Hudson: Bana ne yaptınız böyle!
11 Nisan 2021 - 09:00
  • Reklam
ABONE OL

Instagram hesabını aktif kullanan Amerikalı oyuncu Kate Hudson, son paylaşımıyla takipçilerini önce şaşırttı sonra güldürdü. Hudson, arkadaşının kendisini çektiği bir videoyu yayınladı.


"BIRAKIN DA YAŞAYAYIM"

Hudson, daha sonra videoyu görünce sosyal medya hesabından "Çocuklar, bırakın da yaşayayım" mesajıyla esprili bir paylaşımda bulundu. Kate Hudson, çıkık elmacık kemikleri ve şiş dudaklarıyla dikkat çekti. Amerikalı oyuncu, görüntüsüne 'filtresiz' notunu da ekledi.


Ünlü yıldızın bu halini beğenen takipçileri de oldu. Bunlardan biri, "Aman Tanrım! Harika görünüyorsun" diye yorum yaptı.


"YÜRÜYÜŞ YAPARAK SAĞLIKLI KALABİLİRSİNİZ"

Women's Health Dergisi'nin nisan sayısına kapak olan Kate Hudson, samimi açıklamalarda bulunmuştu. İyi yaşam üzerine konuşan Kate Hudson, "Sizi iyi hissettirecek şeyleri biliyor olmalısınız. Sevdiğiniz işleri yapmak, istediğiniz yemekleri yemek, egzersiz ve kendinizi zorlamamak gibi... Onun yerine yürüyüş yaparak da sağlıklı kalabilirsiniz" ifadelerini kullanmıştı.


"ÇILGIN KADINLARDAN BİRİ OLACAĞIM"

Üç çocuk annesi olan Hudson, oyunculuk yapmak yerine hikayeler anlatmak istediğini dile getirmişti. Oscar ödüllü oyuncu, "O büyük bilezikleri, mücevherleri, kaftanları olan ve yöneten çılgın kadınlardan biri olacağım" itirafında bulunmuştu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com