• Reklam
Reklam

Kate Hudson'ın çocuk peşinde Yunanistan tatili

Hollywood'un ünlü ailelerinden birine mensup olan, kendisi de anne mesleğini seçere

Reklam
Kate Hudson'ın çocuk peşinde Yunanistan tatili
23 Haziran 2021 - 12:00
  • Reklam

Hollywood'un ünlü ailelerinden birine mensup olan, kendisi de anne mesleğini seçerek oyuncu olan Kate Hudson, sevgilisi Danny Fujikawa ve çocuklarıyla çıktığı Yunanistan tatilini sürdürüyor. 42 yaşındaki üç çocuk annesi Hudson, önceki gün de plajda görüntülendi.


Kumda oynayan kızını gözünün önünden ayırmayan Kate Hudson, daha sonra da minik Rani ile birlikte denize girdi. Serinleyen Hudson, o anlarda da minik kızıyla sohbet etti.


KURT RUSSELL TARAFINDAN BÜYÜTÜLDÜ

Bir erkek kardeşi olan Kate Hudson'ın anne ve babası o küçükken ayrıldılar. Annesi Goldie Hawn, 30 yılı aşkın süredir birlikte olduğu oyuncu Kurt Russell ile aşk yaşamaya başladı. Böylece Kate Hudson küçük yaşta babasından çok Kurt Russell tarafından büyütüldü.


BİR EVLİLİK YAPTI

Kate Hudson özel ilişkileriyle de sık sık gündeme geldi. İlk evliliğini 2000'de Chris Robinson ile evlendi. Bu evlilikten Ryder Russell adında bir oğlu dünyaya geldi. Fakat evlilik altı yıl sonra bitti.


ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ

Kate Hudson şu anda Danny Fujikawa ile birlikte. Bu birlikteliklerinden iki yaşında Rani Rose adında bir kızları bulunuyor. Çift, romantik bir ilişkiye başlamadan önce uzun yıllar birbirlerini tanıyordu, ancak o dönemde arkadaşlardı.


Paylaşımda 41 yaşındaki oyuncu, sanki yüzüne ağır botoks ve dolgu yaptırmış gibi duruyordu. İlk başta nasıl göründüğünün farkında olmayan Kate Hudson, "Ne yaptığını anlamaya çalışıyorum" diye konuştu.


"HARİKA GÖRÜNÜYORSUN!"

Hudson'ın paylaşımına, "Yeryüzündeki milyonlarca kadın böyle görünmek için uğraşıyor" şeklinde yorumlar yapıldı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı da bu filtreyi kendisinin de kullandığını belirtti.


FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWSSource : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com