• Reklam
Reklam

Katie Price estetik operasyon için Türkiye'yi seçti

Gösteri dünyasının en çok estetik operasyon yaptıran isimlerinden olan İngiliz TV yıldızı Katie Price (42), geleneği bozmadı ve bir dizi estetik operasyon geçirmek için yine Türkiye'ye gelmeye karar verdi.

Reklam
Katie Price estetik operasyon için Türkiye'yi seçti
Editör: ABD Post
12 Haziran 2021 - 12:59 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 17:14
  • Reklam

Katie Price'e yakın bir kaynak İngiliz basınına yaptığı açıklamada, ünlü ismin geçen yıl Türkiye tatilinde bacağını kırdıktan sonra kilo aldığını ve bunun da etkisiyle görüntüsünden memnun olmadığını söyledi."BU HİSSETTİĞİM EN GÜZEL DUYGU"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda altıncı kez anne olacağını duyuran ve sosyal medya hesabından karnının belirginleştiği bir fotoğrafını yayınlayan Price, "Sağlıklı ve mutlu. Bu hissettiğim en güzel duygu" ifadelerini kullanmıştı. Woods da sevgilisinin paylaşımına, "Benim bir parçam olduğun için teşekkür ederim" diye yazmıştı.

 

Price, Yorke ile birlikteliğinin ardından Avustralyalı şarkıcı Peter Andre ile 2005 yılında dünyaevine girmişti. 2009 yılında yollarını ayıran ikilinin, Junior Savva Andreas Andre ve Prenses Tiaamii Kristal Esther adında iki çocuğu bulunuyor.


TALİHSİZ KAZA

Geçtiğimiz yıl ağustos ayında Antalya'ya gelerek tatil yapan ve estetik operasyonlar geçiren Katie Price, talihsiz bir kaza yaşamıştı. İki bacağını da kıran Price, verdiği röportajda artık hiçbir zaman eskisi gibi olamayacağını açıklamıştı.


"ASLA ESKİSİ GİBİ OLMAYACAĞIM"

Gün içinde en çok 20 dakika yürüyebildiğini sözlerine ekleyen Price, "Asla eskisi gibi olmayacağım. Bir bacağım, konulan metal yüzünden diğerinden daha uzun. Bu yüzden yürürken topallıyorum" şeklinde konuşmuştu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com