Kayıp çocuğun cesedi bagajda bulundu

Kayıp çocuğun cesedi bagajda bulundu

İspanya'yı ayağa kaldıran kayıp çocuk vakası dehşete düşüren bir sonla bitti. Sekiz yaşındaki çocuğun cesedi, babasının sevgilisine ait aracın bagajında yakalandı. Dedektifler, öldürdüğü çocuğu ailesine ait köydeki bir arazide saklayan kadını cesedi taşımaya çalışırken suçüstü yakaladı.

13 Mart 2018 - 11:31

İspanya'da günlerdir gündemin ilk sırasına yerleşen kayıp sekiz yaşındaki Gabriel Cruz, babasının sevgilisine ait aracın bagajında boğulmuş halde bulundu.Cruz'un Almeria kentinde kayıplara karışmasıyla ülkede iki haftadır kampanyalar yürütülüyordu.Cruz'un babası Angel Cruz'un sevgilisi Ana Julia Quezada, söz konusu kampanyalarda öne çıkan isimlerden biriydi.

Çocuğun cesedinin araçta bulunmasıyla Quezada tutuklandı.Dedektifler, öldürdüğü çocuğu ailesine ait köydeki bir arazide saklayan kadını cesedi taşımaya çalışırken suçüstü yakaladı.

Operasyon polis kamerası tarafından da kaydedildi.Sekiz yaşındaki Gabriel Cruz, büyükannesine ait Las Hortichuelas köyündeki evden ayrıldıktan sonra bir daha bulunamamıştı.

Polislerin Ana Julia Quezada'dan şüphelenmesine yol açan olay ise, 22 yıl öncesine dayanıyor. 1996 yılında Burgos kentinde pencereden aşağı düşüp ölen bir dört yaşındaki bir kız çocuğunun yanında, Dominik Cumhuriyeti asıllı Ana Julia Quezada vardı.27 Şubat'tan bu yana haber alınamayan Gabriel Cruz'u dört binden fazla polis arıyordu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti