• Reklam
Reklam

Khloe Kardashian'dan kızına gösterişli doğum günü

ABONE OLKardashian-Jenner ailesinin üyelerinden olan Khloe Kardashian, kızı

Reklam
Khloe Kardashian'dan kızına gösterişli doğum günü
15 Nisan 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden olan Khloe Kardashian, kızı True'nun 3. yaş günü için animasyon filmi 'Frozen'dan esinlenerek bir etkinlik düzenledi.


'Frozen' filminin karakterlerine bürünmüş görevliler, davetlileri balonlarla süslenen evin girişinde karşıladı. Temaya uygun bir şekilde masalar ve oyun alanları hazırlandı.


"BÜYÜMENE HAZIR DEĞİLİM"

Kardashian, paylaşımında; "Seni her "True Bebeğim" diye çağırdığımda ağlıyorum ve sen de beni düzeltiyorsun. En tatlı sesinle "Ben bebek değilim" diyorsun. Senin büyümene hazır değilim, ama şunu bilmelisin ki; yaşın kaç olursa olsun, sen benim için her zaman True Bebek olacaksın" ifadelerini kullandı.


"BENİ SEÇTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Khloe Kardashian, duygusal mesajını, "Senin gözlerinden akıp giden hayatı izlemek çok özel ve büyülü bir şey... Seninle geçirdiğim her dakikaya ömrümün sonuna kadar değer vereceğim. Beni seçtiğin için teşekkür ederim. Tanrım beni bir meleğimle kutsadığın için teşekkür ederim. Mutlu yıllar bebeğim" sözleriyle bitirdi.


Ancak bir süre sonra ünlü basketbolcu, Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı ile Khloe Kardashian'ı aldatınca bu kez ikili arasındaki ipler tamamen kopmuştu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com