’Kocamı Gördünüz mü?’ filminin galasında gergin anlar

'Kocamı Gördünüz mü?' filminin galasında gergin anlar

Yönetmenliğini Bülent Belit'in yaptığı 'Karımı Gördünüz mü?' filminin galası Karabük'te yapıldı. Nuri Alço, Coşkun Güven, Peker Açıkalın, Ivana Sert ve Esra Sönmezer'in oynadığı filin galasında gerginlikler yaşandı. Peker Açıkalın, Ivana Sert için 'Bir insan bir işi yaptığı zaman arkasında durmalı' derken Nuri Alço, galaya 2 saat geç gelen Açıkalın'a tepki gösterip tokalaşmadı.

11 Nisan 2018 - 11:07

Oyuncu Peker Açıkalın, filmde başrolünü paylaştığı Ivana Sert hakkında kötü niyetli bir şey söylemediğini belirterek, "Bir insan bir işi yaptığı zaman arkasında durmalı. Ivana hanım yapmış olduğu başka bir filmin PR'ını bizim setimizde yapamaz. Ondan dolayı da kendisine biraz tepkiliyim" dedi.
Yönetmenliğini Bülent Pelit’in yaptığı, Nuri Alço, Coşkun Güven, Peker Açıkalın, Ivana Sert ve Esra Sönmezer’in de rol aldığı ’Karımı Gördünüz Mü?’ filminin galası Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir kafede yapıldı. Galaya Ivana Sert ve Berna Öztürk katılmazken, galaya yaklaşık 2 saat sonra katılan Peker Açıkalın’a Nuri Alço tepki gösterdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Semih Öztürk: Ayrılık yalan, aşka devam
Semih Öztürk: Ayrılık yalan, aşka devam
Deniz Seki tartıda 57'yi gördü!
Deniz Seki tartıda 57'yi gördü!