• Reklam

Koronavirüs partisine katılan Rüzgar Çetin'den şaş

ABONE OLİş insanı Caner Karaloğlu'nun Yeniköy'deki villasında düzenlediği

Reklam
Koronavirüs partisine katılan Rüzgar Çetin'den şaş
18 Ocak 2021 - 06:30
  • Reklam
ABONE OL

İş insanı Caner Karaloğlu'nun Yeniköy'deki villasında düzenlediği partiye, yüzlerce kişi katılmış ve pandemi kuralları ihlal edilmişti. Komşuların ihbarı sonrası olay yerine gelen emniyet güçleri, partiye katılan yüzlerce kişiye 930'ar lira para cezası kesmişti.


"ZARARA UĞRADIM"

Çetin, hakimliğe verdiği dilekçede, haberler nedeniyle kişilik haklarının ve itibarının zedelendiğini, maddi ve manevi zarara uğradığını belirtip haberin yayından kaldırılmasını talep etti. Mahkeme, kamuoyunu bilgilendirmek için yayınlanan haberin kaldırılma isteğini reddetti.


ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMIŞTI

Alkollü araç kullanarak, polis memuru Fatih Alagöz’ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik’in yaralanmasına sebep olan Rüzgar Çetin, İstanbul 11’inci Ağır Ceza Mahkemesi’de yargılanmış, 7 yıl 6 ay hapse mahkûm edilmişti. Ehliyetine de 1 yıl 6 ay süreyle el konulmuştu.


MASKESİZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Çetin'in, koronavirüs nedeniyle ‘Evde kal’ çağrılarına uymayıp, maske takmadan Arnavutköy’de yürüyüş yaptığı görülmüştü. Gazetecileri görünce koşmaya başlayan Çetin, “Neden maske takmadınız?” sorusuna ise cevap vermezken, çevredekilerin de tepkisini çekmişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com