• Reklam
Reklam

Leman Sam'dan Zeki Müren açıklaması: Acımasız konu

ABONE OLLeman Sam, Cihangir Camii içindeki parkta objektiflere yansıdı. 69

Reklam
Leman Sam'dan Zeki Müren açıklaması: Acımasız konu
02 Mart 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Leman Sam, Cihangir Camii içindeki parkta objektiflere yansıdı. 69 yaşındaki sanatçı, çoraplarını çıkarıp bağdaş kurduktan sonra çimlere oturup çevredeki kedileri besledi.


"YAŞI GEÇEN SANATÇILARA İŞ VERMİYORLAR"

Leman Sam, yaşı geçen bazı sanatçılara ve şarkıcılara iş verilmediğini anlatıp sanat dünyasını vefasızlıkla suçladı: Ben şanslıyım ama bazı oyuncu ve müzisyenler belli yaşa gelince talep azalıyor. Popüler sanatçılar vardır, klasik sanatçılar vardır. Oyuncular ‘bana neden rol gelmiyor?’ diye yakınıyorlar. Baba, amca rolü olur neden kapılarını çalmazlar da plastik makyajla insanları yaşlandırırlar. Onları üzmemek lazım. Neden bu kadar vefasızlık var?


Özdemir Erdoğan’ın 'Onu izleyen erkek çocuklar travma yaşadı' sözlerine katılmadığını belirten sanatçı, şöyle konuştu:
"Eğer Zeki Müren’in yolundan gitselerdi ülkenin cinsel tercihini değiştirmesi lazımdı. Hiç de öyle değil. Acımasız konuşmuşlar...


Geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olduğunu söyleyen Leman Sam, aşı karşıtı olanları anlamadığını belirterek, "Ben aşımı oldum, hiç hissetmedim bile. Mart ayında tekrar olacağım. Aşı karşıtlığı diye bir şey olmaz" ifadelerini kullandı.


"HİÇ YAKIŞMADI"

76 yaşındaki sanatçı, "Alpay'ın gazino hayatı olmadı. Zeki Müren'i tanımamıştır belki de. Ben Zeki Müren'le çalıştım. Onun kadar efendi, insanlara faydalı birini görmedim. Türkiye'ye doğru Türkçeyi öğretmiş bir insandır. Vefat edeli 25 sene olmuş. 25 sene sonra ne oldu da kudurdun be Alpay? Bunu gündeme gelmek için yaptığım düşünüyorum. Ama hiç yakışmadı" demişti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com