• Reklam

Mariah Carey'den yıllar sonra gelen itirafı

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Mariah Carey'in 'The Meaning of Mariah Carey' adlı k

Reklam
Reklam
Mariah Carey'den yıllar sonra gelen itirafı
29 Eylül 2020 - 15:00 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 02:24
Reklam

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Mariah Carey'in 'The Meaning of Mariah Carey' adlı kitabı okuyucuyla buluştu. Mariah Carey, 1993 yılında yapımcı Tony Mottola ile yaptığı ilk evliliğiyle ilgili bilinmeyenleri de anlattı.

 

Kendi ailesi içinde bile kendisini davetsiz misafir olarak hissettiğini belirten Carey, sonunda çareyi genç yaşta evlenmekte bulduğunu dile getirdi. Yapımcı eşi Tony Mottola'nın bir zorba olduğunu aslında başlarda anladığını belirten şarkıcı, eski eşini kaçışı mümkün olmayan bir kişi olarak tanımladı.

 

Bütün bunlara rağmen ilk eşine saygı duyduğunu ve onun kendisini ailesinden koruduğunu da belirten Carey, o dönem katıldığı bir yemekte, dönemin ünlü sporcularından Derek Jetter ile tanıştı.

 

Ünlü şarkıcının resmi olarak evli olduğu Mottola'ya ihanet ettiği bu ilişki her ne kadar çok uzun sürmese de Mariah Carey kitabında, Derek Jetter'a, kendisini kocasının çılgınca kontrolünden kurtardığı için teşekkür ediyor. Mariah Carey ile Tony Mottola'nın evliliği 1998'de sona erdi.

 

Mariah Carey ile Nick Cannon, evlendiler ve biri kız diğeri erkek çocuk sahibi de oldular. Ama evlilikleri beklendiği gibi uzun ömürlü olmadı. 2008'de evlenen çift 2016'da boşandı.Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com