• Reklam
Reklam

MasterChef Eray ile Emir arasında sinirler gerildi

ABONE OLMasterChef 12 Aralık akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda takımlar, Konya'nın yöre

Reklam
MasterChef Eray ile Emir arasında sinirler gerildi
13 Aralık 2020 - 09:52
  • Reklam
ABONE OL

MasterChef 12 Aralık akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda takımlar, Konya'nın yöresel yemeklerini konuklara hazırladı. Yemekleri yetiştirmek için çaba sarf eden kırmızı takımda Emir ve Eray arasında gerginlik yaşandı.


Emir'in tavırlarına kızan Eray, "Malzemeleri hazırladın mı Emir? Bana caz yapma, burası caz yapılacak yer değil. Sen önce çalış" dedi.


Ardından etli ekmeğin harcını yapmak için eline Emir'in rendelediği soğanları alan Eray, "Ne biçim rendelemişsin şu soğanlara bak kocaman" diyerek Emir'in önüne soğan parçalarını fırlattı.


Daha da öfkelenen Eray ise harç kardığı kabı Emir'e fırlattı ve "Al yapmıyorum. Kendin yap etli ekmeğin her şeyini" dedi.


MASTERCHEF 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Gün sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Bu gelişmenin ardından kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık için yarıştı.


Bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet şefin imza tabağı yapılması istendi. Yarışmacılar, eleme potasına girmemek için Limon meringue ve çikolata kapsül isimli tatlıyı yapmaya çalıştı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Barbaros oldu. Böylece Serhat, potaya giden ikinci yarışmacı oldu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com