• Reklam

Matthew McConaughey'den cinsel taciz itirafı

ABONE OL2014 yılında 'Sınırsızlar Kulübü' adlı filmdeki performansıyla en iyi erke

Reklam
Reklam
Matthew McConaughey'den cinsel taciz itirafı
24 Ekim 2020 - 09:00
Reklam

ABONE OL

2014 yılında 'Sınırsızlar Kulübü' adlı filmdeki performansıyla en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülü kazanan Matthew McConaughey, kısa bir süre önce piyasaya çıkan 'Greenlights' adlı kitapta hayatının önemli anlarını topladı. Brezilyalı model Camila Alves ile evli olan üç çocuk babası Matthew McConaughey, özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri de anlattı.


TACİZE UĞRADIM AMA KENDİMİ KURBAN GİBİ HİSSETMEDİM

McConaughey'in kitabında yer verdiği olaylar bununla sınırlı değil. Aktör, 18 yaşına geldiğinde de bir adamın tacizine uğradığına yer verdi. O sırada bir karavananın arka tarafında kilitli olduğunu anlattı. Ünlü oyuncu, bu yüzden kendini kurban gibi hissetmediğini de itiraf etti.


McConaughey Sandra Bullock, Kate Hudson, Ashley Judd, Salli Richardson ve Penelope Cruz ile yaşadığı ilişkilerle de gündemdeydi. 2012 yılında uzun süredir birlikte olduğu Brezilyalı model Camila Alves ile evlendi. Çiftin üç çocuğu var. McConaughey, geçen yıl haziran ayırda eşi ve annesini de alarak İstanbul'a gelmişti.


Daha sonra John Grisham'ın aynı adlı romanından uyarlama olan 1996 yapımı A Time to Kill filminde avukat "Jake Brigance" rolüyle büyük bir çıkış yakaladı.Source : milliyet.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com