• Reklam
Reklam

Megan Fox ile Machine Gun Kelly'nin yeni aşk yuvas

ABONE OLKısa bir süre önce nişanlandıkları ileri sürülen oyuncu Megan Fox

Reklam
Megan Fox ile Machine Gun Kelly'nin yeni aşk yuvas
13 Haziran 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Kısa bir süre önce nişanlandıkları ileri sürülen oyuncu Megan Fox ile rapçi Machine Gun Kelly, Los Angeles'ın Sherman Oaks bölgesinde beş yatak odalı bir malikaneye yerleşti.


Ünlü çift, evin rezidans şeklindeki esas bölümünde yaşıyor. Mülk bir de ayrı bir bina şeklinde ikinci aile evini kapsıyor. Bu binanın kullanılıp kullanılmadığı ise henüz bilinmiyor. 35 yaşındaki Megan Fox ile rapçi sevgilisinin yeni evi 500 metrekare büyüklüğünde.


İkili, bir dargın bir barışık sürdürdükleri nişanlılık dönemi sonrası 2010’da evlenmişlerdi. Çıkan boşanma haberleri sonrası Green, verdiği bir röportajda, "Megan 2019'daki Cadılar Bayramı döneminde film çekimindeydi. 5 hafta sonra döndüğünde, garip davranmaya başladı. Evlilik içindeki yakınlığı yeniden kuramadık. Devam eden üç hafta boyunca aramızdaki bağın koptuğunu hissettim" demişti.


İLK BAKIŞTA AŞK

Ardından "Bloody Valentine" adlı şarkının klibinde birlikte boy gösteren Megan Fox ile Machine Gun Kelly'nin yaklaşık bir senedir birlikte olduğu ileri sürülmüştü. Katıldığı programda ilişkisi hakkında konuşan Kelly, ilk bakışta birbirilerine aşık olduklarını söylemişti.


İnsanların kendisini ağır biçimde eleştirdiğini söyleyen Megan Fox, artık görüşmediği Brian Austin Green’le evliliğine atıfta bulunarak, "Gerekçesi ne olursa olsun insanlar bana aptal ve değersiz demeye çok hazır ve bu çılgınlık. 15 yıldır aynı kişiyle ilişki yaşadığımı biliyor musunuz?" ifadelerini kullanmıştı.


Megan Fox, önceki gün fit görüntüsünü gözler önüne seren tercihiyle sokaklarda salınırken görenler ise gözlerine inanmadı. Elmas detaylı transparan üst ve blazer giyen aktris, kombinini salaş bir kot pantolonla tamamlamayı tercih etti.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com